Akcesoria dla niepełnosprawnych

(19 produktów)
i

Akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych muszą być bardzo dobrej jakości, ponieważ często osoba niepełnosprawna korzysta z łazienki samodzielne. Dlatego wszystkie uchwyty, siedziska i poręcze muszą gwarantować bezpieczeństwo. Zapewniamy, że akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych w naszym sklepie 123lazienka.pl są bardzo dobrej jakości.

Więcej informacji o Akcesoria dla niepełnosprawnych

Akcesoria dla niepełnosprawnych

Oferujemy wszystkie akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych, które są niezbędne w codziennym życiu, w korzystaniu z łazienki. W sprzedaży mamy wysokiej jakości poręcze, uchwyty i siedziska w różnych przedziałach cenowych. Najtańsze modele można kupić już od kilkudziesięciu złotych! Mamy także przygotowane produkty premium. 123lazienka.pl oferuje akcesoria takich marek jak: Deante, Roca oraz Ferro.

Uchwyty, poręcze, siedziska dla niepełnosprawnych

Nasz sklep internetowy 123lazienka.pl od lat zajmuję się sprzedażą wszelkich produktów, które wykorzystywane są w łazienkach oraz wszelkich systemach sanitarnych. Od samego początku oferujemy również akcesoria dla niepełnosprawnych, które ułatwiają codzienne korzystanie z łazienki. Wiemy, że takie osoby bardzo często muszą sobie radzić same, dlatego oferowane przez nas poręcze, siedziska i inne akcesoria są najwyższej jakości. Są to sprawdzone rozwiązania, które mają odpowiednie certyfikaty i atesty. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. W naszej ofercie znajdziecie akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych takich marek jak: Roca, Ferro, Keramag, Omnires, Tres, Kludi, Axor. Oferujemy bardzo szeroki wybór produktów, które są dostępne w naprawdę korzystnych cenach.

Wszystkie paczki na czas transportu są odpowiednio zabezpieczone. Do adresata dotrą w całości, bez żadnych uszkodzeń. Wszystkie przesyłki wysyłamy najpóźniej na następny dzień roboczy. Są duże szanse, że po kilkunastu godzinach po opłaceniu zamówienia, akcesorium pojawi się już u klienta. Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Akcesoria dla niepełnosprawnych - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Niepełnosprawni i kabiny prysznicowe - lepsze od wanny?

Niepełnosprawni i kabiny prysznicowe - lepsze od wanny?

Nowoczesną łazienkę można zmodyfikować w taki sposób, aby była przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Wystarczy odpowiednio zaprojektować kabinę prysznicową według własnych potrzeb, a następnie dobrać do niej praktyczne akcesoria, które pozwolą stworzyć kącik do codziennej higieny osobistej i relaksu po całym dniu.

Rozwiązania dla niepełnosprawnych

Rozwiązania dla niepełnosprawnych

Aktualnie na rynku znajduje się mnóstwo funkcjonalnych akcesoriów umożliwiających stworzenie wygodnej przestrzeni w łazience dla osób niepełnosprawnych. Pozwoli to bezpiecznie i w pełni komfortowo korzystać z prysznica. Ogromna różnorodność rozwiązań sprawia, że każdy może dostosować pomieszczenie do indywidualnych potrzeb.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Przeprowadzenie remontu wcale nie musi być trudne! Wystarczy odpowiednio się do niego przygotować, planując poszczególne czynności krok po kroku. Dzięki temu dużo łatwiej będzie można oszacować koszt potrzebnych materiałów. Aktualnie na rynku znajduje się wiele przydatnych akcesoriów umożliwiających staranne zabezpieczenie przestrzeni.