Uchwyty, wieszaki i stojaki na papier toaletowy

(105 produktów)
i

Czy uchwyty, wieszaki i stojaki na papier toaletowy mogą stać się dekoracją wnętrza? Zdecydowanie odpowiedź brzmi tak. Tym bardziej, że niektóre z nich są wykonane w humorystycznym charakterze bądź też zaprojektowane są przez znanych projektantów. Wbrew pozorom, oprócz tego, że są nieodzownym elementem naszej łazienki dopełniają jej aranżację.

Więcej informacji o Uchwyty na papier toaletowy

Uchwyty, wieszaki i stojaki na papier toaletowy

Jest to element niezbędny w naszej łazience. Wbrew pozorom, źle dobrany może zepsuć całą aranżację. Ze względu na duży wybór asortymentu należy dokładnie się przyjrzeć co wybieramy, w jakim kolorze i kształcie, a także z jakiego materiału. Producenci prześcigają się w pomysłach na ten jakże mylnie niepozorny element wyposażenia łazienki. Możemy wybierać w pojedynczych modelach, jak również w połączeniu ze szczotką do WC czy miejscem na gazety. Jeżeli marzy nam się bardziej wyrafinowany wygląd możemy wybrać uchwyt, który można postawić bądź zawiesić. Możemy pokusić się również o zabawne propozycje tego produktu niektórych producentów. Pamiętajmy jednak, że jeżeli nieprawidłowo dobierzemy teoretycznie niepozorny uchwyt lub wieszak, możemy popsuć całą aranżację łazienki.

Stojak na papier toaletowy, wieszak czy uchwyt?

Każde z tych rozwiązań ma wady i zalety. Warto zastanowić się co będzie najlepsze w naszej łazience. Wieszak na papier toaletowy będzie pod ręką, ale zawiesimy na nim tylko jedną rolkę - na pozostałe będziemy musieli znaleźć oddzielne miejsce. Stojak na papier toaletowy pozwala za to często na umieszczenie na nim większej ilości rolek.

Uchywt na papier toaletowy - czarny, biały czy złoty? Wszystkie nasze produkty występują w wielu konfiguracjach i opcjach. Znajdziemy idealny uchwyt do papieru toaletowego do każdej aranżacji łazienkowej.

Akcesoria praktyczne i dekoracyjne

Łazienki i ubikacje to często pomieszczenia o niezbyt dużej wielkości, dlatego podczas ich urządzania warto postawić na zestawy akcesoriów. Zamiast kupować oddzielnie uchwyt czy wieszak na papier toaletowy lepiej zdecydować się na dodatki z jednej serii. W zależności od tego, na jaki wystrój łazienki się zdecydujemy, możemy bez trudu znaleźć wyjątkowe akcesoria sanitarne, które będą stanowiły dodatkową dekorację pomieszczenia. Stawiając na nowoczesne rozwiązania, wybierzemy uchwyty i wieszaki wykonane z lśniącej stali nierdzewnej.

Jeśli marzą nam się bardziej rustykalne klimaty, to doskonale sprawdzą się stojaki czy wieszaki do papieru toaletowego wykonane z mosiądzu. Wielbicielom minimalizmu z kolei spodobają się proste rozwiązania w kolorze czarnym lub białym. Połączenie szkła i metalu lub tworzywa to idealny pomysł na aranżację wygodnej i funkcjonalnej łazienki. Nowoczesna łazienka pozwala też na wygodne przechowywanie zapasu papieru czy ręczników toaletowych, służą temu wygodne stojaki mieszczące kilka rolek.

Na temat uchwytów i wieszaków na papier toaletowy piszemy również na naszym blogu

Odpowiednio dobrany uchwyt lub wieszak na papier toaletowy powinien być dopasowany do ogólnego stylu łazienki lub toalety. Ważne jest również, aby był funkcjonalny i jak najwygodniejszy w codziennym użytkowaniu.

Na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych uchwytów na papier toaletowy. To, na jaki się zdecydujemy, zależy tylko i wyłącznie od naszego indywidualnego gustu oraz stylu, w jakim chcemy urządzić naszą łazienkę. Dobrze dobrany wieszak podkreśli design toalety oraz jej charakter.

Akcesoria i detale w łazience są niezwykle istotne. Wbrew pozorom mają naprawdę duży wpływ na to, jak prezentuje się całe wnętrze. Podczas ich wybierania warto więc zwrócić uwagę na to, czy pasują do ogólnego wystroju toalety.