Axor

(590 produktów)
i

AXOR - Stworzenie łazienki marzeń przy pomocy produktów firmy AXOR jest jak najbardziej możliwe, ponieważ ta marka nie jest nastawiona na jeden czy też na kilka produktów z branży łazienkowej, ale oferuje całe kolekcje, dzięki którym każde pomieszczenie, niezależnie od metrażu i kształtu, może kompletnie zmienić swoje oblicze, tak że trudno będzie je poznać. Dla AXOR nie ma znaczenia wielkość wnętrza, tu nawet nie ma znaczenia preferowany styl wnętrzarski, ponieważ wprowadzone przez nią na rynek produkty są w stanie sprawić, że każde pomieszczenie zyska na jakości, funkcjonalności i oczywiście na wyglądzie – wyłącznie na korzyść.

Więcej informacji o Axor

Dzięki oferowanym rozwiązaniom zarówno maleńka przestrzeń, jak i większa, przestrzeń w stylu minimalistycznym, industrialnym, klasycznym czy rustykalnym ma szansę przemienić się w łazienkę z prawdziwego zdarzenia. Jednym słowem, mamy do czynienia z marką, której przedstawiciele mogą pochwalić się niezwykle bogatą gamą kompletnych kolekcji. A wszystko za sprawą doskonałej jakości produktów AXOR oraz za sprawą współpracy z uznanymi światowymi projektantami.

AXOR bierze pod uwagę różnorodne potrzeby

AXOR bierze pod uwagę różnorodne potrzeby i gusta klientów, a także różne style życia. I na tej podstawie realizuje wiele spójnych, funkcjonalnych projektów łazienkowych przestrzeni, w stu procentach dopasowanych do oczekiwań, nawet tych najbardziej wygórowanych. W ofercie dostępne są designerskie kolekcje łazienkowe, w których na szczególną uwagę zasługuje niezwykle szeroka paleta wzorów oraz dostarczanie wielu różnych, zintegrowanych koncepcji wnętrz, co jest możliwe dzięki wspomnianej współpracy z doświadczonymi projektantami. AXOR oferuje także rozwiązania prysznicowe dostosowane do indywidualnych wymagań, a za podstawę stawia tu współgrające ze sobą estetykę i funkcjonalność. Na zaaranżowanie łazienki czy kuchni o harmonijnej stylistyce pozwalają również tworzone przez firmę akcesoria, które idealnie wpiszą się we wnętrze nakierowane na styl organiczny, purystyczny czy też klasyczny.

Duża wydajność i wysoki komfort - AXOR

Z kolei za najważniejsze zalety armatury elektronicznej uznaje się dużą wydajność i wysoki komfort użytkowania. Brak potrzeby dotykania uchwytów stanowi wyjście nie tylko zapewniające higienę, ale też mniejsze zużycie zasobów i oszczędność. Oprócz tego dostępne są też umywalki, wanny oraz meble łazienkowe i armatura kuchenna. Wszystkie produkty marki AXOR cechuje wytrzymałość oraz nieszablonowy design, jednak przy ich produkcji postawiono przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania, między innymi technologię Select, pozwalającą na zmianę strumienia wody za pomocą jednego dotknięcia.

Na szczególną uwagę zasługuje również technologia EcoSmart, która pozwala na mniejsze o 60% zużycie wody, czy też technologia AirPower, sprawiająca, że napełniona powietrzem woda jest lekka i bardziej miękka. Zarówno nowoczesne technologie AXOR, jakość wykorzystanych materiałów, jak też oryginalne wzornictwo sprawiają, że mamy do czynienia z prawdziwym liderem w branży łazienkowej.

AXOR - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Każdy chciałby mieć w domu funkcjonalną łazienkę, która zapewnia wygodę podczas codziennej toalety oraz wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu. Z tego względu przed remontem warto się odpowiednio przygotować do tego zadania. Duża różnorodność materiałów i akcesoriów pozwala stworzyć wymarzoną aranżację wnętrza.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy wanną a prysznicem nie zawsze należy do łatwych zadań. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety, dlatego najlepiej kierować się indywidualnymi potrzebami i funkcjonalnością w łazience, a przede wszystkim jej metrażem. Ciekawą propozycją dla niezdecydowanych osób są wanny z parawanem umożliwiające korzystanie z prysznica.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont wcale nie musi oznaczać ogromnej ilości pracy i wielkiego bałaganu. Wystarczy odpowiednio rozplanować poszczególne zadania i zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne materiały. Dzięki temu dużo łatwiej będzie można oszacować koszta i zorganizować czas. Warto pomyśleć o zakupie akcesoriów do zabezpieczenia remontowanej przestrzeni.