Axor - Seria ShowerSelect

(16 produktów)
i

W naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl czeka na Ciebie nowoczesna seria Axor ShowerSelect, w której znajdziesz baterie termostatyczne wysokiej jakości, zwiększające komfort i wprowadzające nowoczesny charakter do Twojej łazienki. Odkryj wysoką jakość poszczególnych elementów i precyzję wykonania, i wybierz te futurystyczne i bardzo dopracowane produkty o niepowtarzalnym designie.

Więcej informacji o Axor ShowerSelect

Samodzielna aranżacja łazienki może okazać się dużo bardziej skomplikowana, niż mogłoby się to wydawać. Należy poświęcić temu odpowiednią ilość czasu i dokładnie przemyśleć wszystkie istotne kwestie. Niezwykle ważny jest wybór armatury łazienkowej, która musi wykazywać pewne pożądane właściwości. Łazienka to pomieszczenie, w którym bardzo często panuje wysoka wilgotność, a meble i sprzęty narażone są na bezpośredni kontakt z wodą. Kolekcja Axor ShowerSelect została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie wysokiej jakości rozwiązania. Bardzo zależy nam na naszych klientach, dlatego każdego dnia staramy się ulepszać naszą ofertę, aby móc zagwarantować im najlepsze produkty w korzystnych cenach.

Wiemy, jak bardzo ważna jest jakość w przypadku elementów wyposażenia łazienki, dlatego w naszym sklepie znajdują się modele, które wykazują odporność na działanie wody. Seria Axor ShowerSelect cechuje się nowoczesnymi rozwiązaniami, które świetnie sprawdzają się w łazienkach, niezależnie od ich rozmiarów czy stylu aranżacyjnego. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są w stanie przetrwać latami. Powstały w skomplikowanych procesach technologicznych, dlatego mamy pewności co do ich niezawodności i trwałości.

Kolekcja Axor ShowerSelect - bezproblemowy przepływ wody w Twojej łazience

W łazience niezwykle ważne jest sprawny przepływ wody, który warunkują baterie termostatyczne. Dostępne w ofercie naszego sklepu baterie z kolekcji Axor ShowerSelect pozwalają na swobodny przepływ wody oraz regulowanie ograniczenia temperatury. Zostały stworzone z niezwykle trwałego i odpornego na działanie czynników mechanicznych wkładu termostatycznego, który można sterować za pomocą wbudowanego przycisku. Całość składa się z uchwytu, tulei, rozety z metalu oraz jednostki instalacyjnej.

Niezwykle ważny są również zawory odcinające, które warunkują prawidłowe działanie instalacji podtynkowych w łazienkach. Modele dostępne w naszym sklepie pochodzące z serii Axor ShowerSelect , są połączeniem niebanalnego designu z wysoką praktycznością. Zostały stworzone z wysokiej jakości metalu, który jest niezwykle trwały i odporny na warunki panujące w łazienkach. Dzięki szczelnej pokrywie na powierzchni są one również chronione przed korozją czy powstawania uszkodzeń mechanicznych.

Axor ShowerSelect - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Czy w niedalekiej przyszłości planujesz odrestaurować swoją starą łazienkę? A może szykujesz się do wykończenia nowej łazienki? W obydwu przypadkach niezbędny jest projekt łazienki. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak stylowo i z klasą zaprojektować łazienkę. Dzięki temu artykułowi dowiesz się, jak zaprojektować swoją łazienkę marzeń.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jeśli wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną sprawia Ci trudności, przeczytaj ten wpis. Dowiesz się z niego, jak najkorzystniej zaplanować łazienkową przestrzeń i w jakim przypadku należy wybrać wannę, a w jakim kabinę prysznicową. Zachęcamy do zapoznania się z treścią tego artykułu, dzięki któremu z łatwością podejmiesz słuszną decyzję.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki jest dla wielu osób przerażającym zadaniem, które wydaje się wręcz nie do ogarnięcia. Należy jednak do całego zagadnienia podejść ze spokojem. W tym artykule przedstawimy Ci kilka cennych informacji dotyczących remontowania łazienek, dzięki którym pożegnasz swój strach związany z tym zagadnieniem.