Axor - Seria ShowerSolutions

(42 produktów)
i

W serii Axor ShowerSolutions znajduje się wyselekcjonowana armatura łazienkowa z przeznaczeniem do kąpieli, którą producent wykonał z materiałów najwyższej jakości. Metal doskonale komponuje się ze szkłem i dodatkowo został pokryty chromem, nadającym urządzeniom luksusowy efekt końcowy. Produkty mają płaskie głowice i proste pokrętła oraz panele, które podkreślają nowoczesny design całej serii.

Więcej informacji o Axor ShowerSolutions

Prysznic to niezwykle ważny element wyposażenia każdej łazienki. Niezwykle istotna jest jakość materiałów, z których zostały wykonane jego poszczególne elementy. Muszą być one odporne na działanie wody i wilgoci, dlatego że w łazienkach bardzo często panują niesprzyjające warunki. W naszej kolekcji Axor ShowerSolutions znajdują się wszystkie potrzebne części składowe, ale samodzielnie stworzyć instalację podtynkową. Dysponujemy osprzętem prysznicowych, takim jak zestaw przedłużający do przyłącza sufitowego, przyłączami kątowymi czy wylewkami do baterii.

Komplety prysznicowe z serii Axor ShowerSolutions składają się z głowicy, główki, węża oraz uchwytu prysznicowego, które łatwo i szybko się ze sobą łączą. Mają one również możliwość regulacji pozycji suwaka w dowolnym kierunku. Całość wyposażona jest w chromowaną tarczę strumieniową oraz obrotowe ramię, dzięki czemu można indywidualnie dostosować sobie poszczególne wielkości. Dodatkowo komplet posiada zabezpieczenie temperatury, co chroni przed zbyt gorącą wodą. Tym, co wyróżnia zestaw spośród innych modeli, jest dedykowana półka ze szkła hartowanego, która genialnie sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience.

Marzysz o pięknej i funkcjonalnej łazience? Sprawdź kolekcję Axor ShowerSolutions

W naszej kolekcji Axor ShowerSolutions znajdują się również wysokiej jakości głowice prysznicowe z przyłączem sufitowym, dzięki czemu zawsze może dołączyć ją do zwykłego klasycznego prysznica. Otwory, z których wydobywa się woda, rozłożone są równomiernie, co gwarantuje przyjemny i regularny strumień wody. Taką głowicę można bezproblemowo zdemontować, aby ją wyczyścić, przez co cała łazienka zawsze prezentuje czysto i schludnie.

Seria Axor ShowerSolutions w yposażona jest również w elementy warunkujące prawidłowe działanie instalacji podtynkowej. Są to zawory odcinające wykonane z trwałych i niezawodnych materiałów, które warunkują ich długotrwałe funkcjonowanie. Dysponujemy modelami, które wyposażone są aż w 3 odbiorniki. Posiadamy również baterie termostatyczne, które warunkują możliwość korzystania z kilku odbiorników równocześnie, a całość można sterować za pomocą przycisku, więc jest to niezwykle wygodne rozwiązanie.

Axor ShowerSolutions - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Odpowiednie zaplanowanie łazienki jest kluczem do wykończenia tego pomieszczenia w stylowy sposób. Jeśli planujesz remont łazienki, a nadal nie masz pomysłu na jej wygląd, zapoznaj się z treścią tego artykułu. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek i praktycznych porad, dzięki którym dowiesz się, jak zaprojektować stylową łazienkę.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Planujesz remont łazienki? W takim wypadku musisz zdecydować, czy kupisz wannę, czy też kabinę prysznicową. Przed podjęciem wyboru przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się ciekawych informacji dotyczących tego zagadnienia. Kiedy lepiej postawić na kabinę prysznicową, a kiedy lepiej wybrać wannę? Sprawdź!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeśli wielkimi krokami zbliża się remont Twojej łazienki, a Ty najchętniej zapomniałbyś o tym temacie z powodu strachu, przeczytaj ten artykuł. Pokażemy Ci, że nie warto bać się remontu łazienki, a jedynie należy się do niego odpowiednio przygotować. Zasięgnij naszych inspirujących porad i ciekawych informacji dotyczących remontu łazienki.