Baterie wannowe podtynkowe

(35 produktów)
i

Wanna to jedno z rozwiązań, które najchętniej wybierane jest podczas gruntownego remontu lub aranżowania wnętrza po zakupie mieszkania w stanie surowym. Jest to miejsce relaksu i odprężenia dla każdego członka rodziny. Wanna to niewątpliwie okazja do tego, by choć na chwilę zanurzyć się w gorącej, aromatycznej kąpieli, wyciszyć się i odprężyć. Co ważne, nie tylko sam wybór wanny jest w tym momencie istotny. Dużym dylematem może okazać się również bateria. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy najlepsze baterie wannowe podtynkowe, aby ułatwić Ci poszukiwania i wybór.

Więcej informacji o Baterie wannowe podtynkowe

123lazienka.pl - Opis kategorii

Najlepsze baterie wannowe podtynkowe z gwarancją nawet 25 lat

Remont to inwestycja, którą planuje się zazwyczaj z myślą o kilkunastu latach użytkowania nowej przestrzeni i wyposażenia. Warto zatem zwrócić szczególną uwagę na każdy element, który jest wybierany i montowany w mieszkaniu. Bardzo ważna jest jakość i uniwersalna estetyka, dzięki której łazienka będzie atrakcyjna wizualnie tak samo dziś, jak i za kilka lat. Decydując się na proponowane przez nas baterie wannowe podtynkowe masz pewność, że wyrób nigdy Cię nie zawiedzie. Wielu z naszych producentów oferuje aż 25-letnią gwarancję, co z pewnością jest potwierdzeniem jakości produktu i jego długiej żywotności. Bardzo ważna jest też dostępność produktu, szczególnie wówczas, gdy poszukujesz wyposażenia w ostatnie dni remontu. Część z naszego asortymentu dostępna jest od ręki oraz wysyłana jest w ciągu 24 godzin.

Baterie wannowe podtynkowe — przegląd propozycji sklepu 123lazienka.pl

Obecnie w ofercie dostępne są baterie wannowe podtynkowe w kilku najpopularniejszych konfiguracjach od takich marek jak Axor, Cersanit, Deante, Ferro, Hansgrohe, Kfa, Oras, Roca, czy Valvex. Zadbaliśmy również o to, by dostępna była preferowana przez klientów kolorystyka. Tym samym baterie wannowe podtynkowe dostępne są w kolorze chrom, błyszczący chrom oraz biel. Dzięki temu świetnie prezentują się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i tych zgodnych z najnowszymi trendami. Ciekawym rozwiązaniem są baterie z termostatem, które niwelują ryzyko poparzenia się gorącą wodą. Jest to rozwiązanie idealne dla rodzin z dziećmi.