Filtruj (2089 products)

Cena

45,00 zł - 103 305,00 zł

Korek w zestawie

Z elementem podtynkowym

Z zestawem natryskowym

Seria

pokaż wszystkie...

Wyciągana wylewka

Baterie umywalkowe

(1245 produktów)
i

Bateria umywalkowa to obowiązkowy element w każdej łazience i toalecie. Obecnie klienci mogą wybierać między wieloma różnymi modelami, w różnych stylach i kolorach. Dostępne propozycje charakteryzują się różnymi funkcjonalnościami oraz systemami oszczędzania wody.

Więcej informacji o Baterie umywalkowe

Łazienkowy niezbędnik, czyli baterie umywalkowe

Baterie umywalkowe są niezbędne zarówno w małej, jak i dużej łazience. Nie może ich zabraknąć również w toaletach publicznych i biurowych. Mają one rozmaite kształty i kolory. Dzięki bardzo szerokiej ofercie na różne modele w kategorii bateria umywalkowa bez problemu można znaleźć idealną armaturę, pasującą zarówno stylem, jak i wykończeniem do charakteru konkretnej łazienki oraz umywalki. Większośc nowoczesnych baterii umywalkowych posiada system napowietrzania strumienia oraz różnego rodzaju ekologiczne systemy oszczędzania wody. Dzięki temu można znacznie zaoszczędzić na rachunkach i jednocześnie zadbać o środowisko.

Różnorodność przede wszystkim - szeroki asortyment

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno baterie stojące, jak i mocowane bezpośrednio do ściany, z elementami podtynkowymi. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienci mogą wybrać baterie umywalkowe wysokie oraz niskie, o różnym kształcie i z ostrymi bądź opływowymi krawędziami. Polecamy także baterie umywalkowe stojące, które montowane są na umywalce lub obok niej. Jest to tzw. bateria nablatowa. Montowana jest ona nie w elemencie ceramicznym, ale w szafce, obok zlewu czy umywalki. Bateria umywalkowa nablatowa to idealne uzupełnienie do wolnostojącej umywalki. Dodatkowo mogą mieć różne kształty uchwytów, co znacznie ułatwia dopasowanie baterii do stylu całej łazienki. W kategorii baterii do umywalek dostępne są zarówno produkty wyposażone w termostat, jak i bez. Baterie umywalkowe podtynkowe to z kolei najnowszy krzyk mody.

Na temat baterii umywalkowych piszemy również na naszym blogu

Baterie umywalkowe są bardzo ważnym elementem każdej łazienki. Należy odpowiednio dobrać ich kolor i kształt do stylu całego pomieszczenia i pozostałych urządzeń sanitarnych. Niezwykle istotną kwestią są również wyjątkowe funkcjonalności, które oferują poszczególne modele.

Wybór odpowiedniej baterii umywalkowej jest niezwykle istotną kwestią podczas urządzania łazienki. Sprawdź, jakie modele i rodzaje kranów są obecnie dostępne u sprawdzonych producentów i wybierz konkretny typ, który będzie najlepszy dla Ciebie i najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Małe zmiany często przynoszą wielkie efekty. Aby odmienić łazienkę wcale nie trzeba przeprowadzać kosztownego i czasochłonnego remontu. Czasem wystarczy zainwestować w nowe dodatku, kupić nową baterię umywalkową oraz pomalować płytki na nowy, modny kolor. Dzięki tym prostym zabiegom łazienka zmieni się nie do poznania!