Elementy podtynkowe do baterii

(87 produktów)
i

Coraz częściej do łazienek wybierane są obudowy podtynkowe, które minimalizują zagospodarowaną przestrzeń. Uniwersalność elementów podtynkowych sprawia, że ogranicza nas tylko wyobraźnia jak możemy zainstalować baterię podtynkową. Coraz częściej na przykład klienci montują deszczownicę w suficie.

Więcej informacji o Elementy podtynkowe do baterii

Zalety i wady montażu podtynkowego

Baterie podtynkowe pozwalają zaoszczędzić czas w łazience oraz zaprojektować jej wnętrze w sposób ciekawy i nietuzinkowy. Duża możliwość wyboru takich baterii i elementów podtynkowych sprawia, że można zaprojektować niemalże każde rozwiązanie jakie przyjdzie projektantowi do głowy. Przy takich możliwościach ograniczeniem staje się tylko wyobraźnia. Należy również pamiętać, aby wybrać takie podzespoły, aby instalacja była jak najlepiej wykonana, ponieważ poprawki i remonty mogą okazać się bardzo drogie.

Przede wszystkim funkcjonalność

Praktyczność takich baterii sprawia, że zostają coraz częściej wybierane przez klientów. Należy pamiętać, że instalacja będzie służyła wiele lat, dlatego warto wybrać elementy podtynkowe wysokiej jakości, aby być pewnym, że instalacja przetrwa bezawaryjnie wiele lat. Wszystkie moduły podtynkowe powinny być wysokiej jakości, dlatego warto zainwestować w remont łazienki i korzystać z niej wiele lat nie martwiąc się o dodatkowe koszty.

O elementach podtynkowych do wanien piszemy również na naszym blogu

nowoczesna umywalka

Bądź pewien swojego wyboru - moduły podtynkowe

Montaż podtynkowy baterii prysznicowych, wannowych czy umywalkowych to trend, który wyraźnie zyskuje ostatnimi laty na znaczeniu. Dzięki ukryciu osprzętu w ścianach, zyskujemy bardzo estetyczny oraz minimalistyczny wygląd w łazience. Moduły podtynkowe to również sposób na oszczędność miejsca, co przydaje się szczególnie w niewielkich łazienkach.

bateria umywalkowa

Nowoczesne rozwiązania

Osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań do łazienki powinny zdecydować się na kilka konkretnych typów produktów. Idealnie do tego zbioru wpasowują się podwieszane miski ustępowe czy baterie wannowe, prysznicowe lub umywalkowe, montowane podtynkowo. Ten sposób montażu pozwala na utrzymanie łazienki w czystości, a do tego jest wysoce estetyczny.

bateria i umywalka

Jakie elementy podtynkowe do baterii łazienkowych?

Elementy podtynkowe do baterii łazienkowych to bardzo ważny element, który sprawia, że użytkowanie ich będzie trwało wiele lat. Wybór baterii jest dość istotny, ponieważ będzie dekorował pomieszczenie uzupełniając go, natomiast odpowiednio dobrana instalacja podtynkowa zapewnia funkcjonalność i praktyczność na długie lata. Zadbaj o swój komfort wybierając dobrze od samego początku projektowania łazienki.