Filtruj (549 products)

Cena

30,00 zł - 37 515,00 zł

Seria

pokaż wszystkie...

Deszczownice

(290 produktów)
i

Deszczownica jest elementem prysznica, który dzięki rozproszeniu strumienia wody gwarantuje przyjemną i delikatną kąpiel. Jest to produkt wpływający na komfort kąpieli, który można spotkać w coraz większej liczbie łazienek.

Więcej informacji o Deszczownice

Rosnąca popularność deszczownicy - komfort kąpieli

Deszczownica coraz częściej staje się standardem w wyposażeniu łazienki i nic dziwnego, ponieważ w znacznym stopniu zwiększa ona komfort kąpieli. Niektóre z modeli montowane są fabrycznie w kabinach, jednakże w przypadku takiej chęci, istnieje możliwość zakupienia deszczownicy również oddzielnie. Choć standardowa słuchawka w wielu przypadkach jest nieco tańsza, to właśnie deszczownica wnosi standard kąpieli na zupełnie inny poziom. Deszczownice, które można montować do sufitu bądź też ściany, równomiernie oblewają nasze ciało podczas kąpieli, gwarantując tym samym przyjemne doznania. Co więcej, mają one także oryginalny wygląd, podwyższający standardy wykończenia łazienki.

Deszczownica - Szeroki wybór i funkcjonalność

Poza standardowymi modelami deszczownic, można znaleźć również takie, które poza funkcjami praktycznymi, pełnić będą także funkcje ozdobne. Wiele designerskich modeli jest podświetlanych, co zapewnia niepowtarzalny i nieporównywalny z niczym innym klimat podczas kąpieli. Nie bez znaczenia jest także oszczędność - dobre i profesjonalne deszczownice zostały wyposażone w perlatory, czyli specjalne systemy pompujące powietrze do wody. Dzięki temu, osoba biorąca prysznic ma wrażenie, że spływa po niej duża ilość wody, choć w rzeczywistości jej zużycie jest niewielkie. Co więcej, silny strumień wody powoduje, że tego typu prysznic cechuje się nie tylko walorami higienicznymi, ale również pozytywnie wpływa na organizm poprzez delikatny masaż. Deszczownica to element łazienki, który zapewni dodatkowy komfort na długie lata.

Na temat deszczownic piszemy również na naszym blogu

Montaż deszczownicy to prosty sposób na znaczne zwiększenie komfortu podczas kąpieli. Jest to rozwiązanie nowoczesne, praktyczne i funkcjonalne, które odpręża i relaksuje po długim i ciężkim dniu.

Decydując się na remont łazienki warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego natrysku. Dla wielu osób standardowa słuchawka prysznicowa staje się niewystarczająca, a doskonałą jej alternatywą jest deszczownica.

Deszczownica to gwarancja wysokiego komfortu kąpieli. Współcześnie nabyć można wiele ich rodzajów, również takich, które przyczyniają się do zwiększenia oszczędności wody. Doskonale odnajdą się w każdej łazience, niezależnie od jej metrażu.