Dysze boczne

(36 produktów)
i

Wieczorny ciepły prysznic to jeden z najlepszych sposobów na relaks po męczącym dniu. Jeżeli chcesz uczynić go jeszcze przyjemniejszym niż do tej pory, warto pomyśleć o zamontowaniu bocznych dysz – to bardzo zdrowe i niezwykle komfortowe rozwiązanie!

Więcej informacji o Dysze boczne

Większość z nas, umieszczając w swojej łazience kabinę prysznicową, decyduje się na zamontowanie w niej tradycyjnej słuchawki lub ewentualnie deszczowni. Warto jednak wiedzieć, że nie są to jedyne dostępne obecnie na rynku rozwiązania, jeżeli chodzi o natrysk. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się także dysze boczne. Są to specjalne głowice, które z dość dużym ciśnieniem wypuszczają kilka strumieni wody, co daje efekt hydromasażu. Prawda, że brzmi przyjemnie i relaksująco? Oczywiście w naszym sklepie dostępne są również gotowe prysznice z hydromasażem. Jednak samodzielny montaż dysz bocznych zapewnia nam nieco większą swobodę i elastyczność. Możemy sami wybrać (pod względem mocy oraz funkcjonalności) modele głowic i zaplanować w odpowiadający nam sposób ich rozmieszczenia. Gdy raz spróbujesz kąpieli z ich użyciem, już nigdy nie będziesz chciał wrócić do korzystania z tradycyjnej kabiny!

Dysze boczne – wygodne rozwiązanie do Twojej kabiny prysznicowej!

W naszym sklepie oferujemy dysze boczne znanych i cenionych marek, takich jak na przykład Hansgrohe, Kludi czy też Omnires. Większość z nich jest ruchoma, co pozwala na regulację kąta, pod jakim będzie wyrzucany strumień wody. Wszystkie te produkty są bardzo solidne i zostały wykonane z doskonałej jakości materiałów, dzięki czemu możliwa będzie ich eksploatacja przez bardzo długi czas. Zamontowanie tych głowic w swojej kabinie prysznicowej to naprawdę świetny pomysł! Jeżeli jesteś właśnie na etapie urządzania swojej łazienki, zachęcamy Cię, abyś zajrzał także do innych działów w naszym sklepie i przejrzał również inne nasze produkty. Na 123Łazienka znajdziesz też brodziki, ścianki i drzwi prysznicowe, panele, a nawet umywalki, toalety oraz wanny. Proponujemy wyłącznie najwyższej klasy artykuły, które posłużą w Twoim domu przez wiele, wiele lat. Serdecznie zapraszamy do zakupów - zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Dysze boczne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Bez względu na to, czy wymieniasz tylko natrysk, czy planujesz remont generalny musisz podjąć wiele decyzji, także tych dotyczących kabiny prysznicowej. Przeraża Cię ilość dostępnych na rynku wariantów? Nie wiesz, na którą kabinę się zdecydować oraz które drzwi prysznicowe pozwolą Ci wykorzystać dostępną przestrzeń? Z chęcią pomożemy Ci w wyborze! Zapraszamy do lektury.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Gromadzący się osad, kurz i zanieczyszczenia koniecznie należy czyścić regularnie. Aby zapobiec rozwojowi drobnoustrojów, konieczne jest zaopatrzenie się w dobrej jakości środki chemiczne i systematyczne czyszczenie najbardziej narażonych powierzchni. W wielu przypadkach pomocne mogą okazać się domowe pasy wykonane z sody, wody utlenionej czy octu.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Raz na jakiś czas jest konieczność wymiany armatury łazienkowej. Stojąc przed dylematem zwykła bateria ze słuchawką, czy dobrej jakości zestaw prysznicowy wzbogacony np. o deszczownicę, postaw na jakość, oszczędność i komfort codziennej kąpieli. Pamiętaj, że dobry zestaw prysznicowy wcale nie musi być bardzo drogi.