Filtruj (403 products)

Cena

0,00 zł - 1 425,00 zł

Seria

pokaż wszystkie...

Słuchawki prysznicowe

(212 produktów)
i

Obowiązkowym elementem wyposażenia łazienki jest słuchawka prysznicowa. Przy wyborze słuchawki należy kierować się walorami estetycznymi, a także jej funkcjonalnością. Dzięki temu znajdziemy słuchawkę dopasowaną do naszych potrzeb i stylu łazienki. Słuchawka do prysznica to jeden z podstawowych elementów sprzętu łazienkowego.

Więcej informacji o Słuchawki prysznicowe

Słuchawka prysznicowa jako obowiązkowy element kabiny prysznicowej

Większość z nas nie wyobraża sobie poranku, bez orzeźwiającego prysznica, lub wieczoru bez relaksującej kąpieli pod strumieniem ciepłej wody. Nie jest tajemnicą, że wszelkie wodne zabiegi doskonale pobudzają ciało i łagodzą objawy zmęczenia. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że wygoda i komfort wykonywanej czynności zależy w głównej mierze od jednego, bardzo małego elementu: słuchawki prysznicowej.

Zapewne zastanawiasz się, jaką słuchawkę prysznicową wybrać, aby cieszyć się luksusem kąpieli przy jednoczesnej ekonomii wody i energii elektrycznej. Więc, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie takiego produktu? W łazience to szczegóły decydują o wyborze odpowiedniej armatury sanitarnej. Wybór na rynku słuchawek prysznicowych jest ogromny. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wygląd i estetykę, materiał z jakiego wykonana jest słuchawka oraz funkcjonalność. Słuchawka prysznicowa z wężem to konieczny zakup do prawie każdej łazienki.

Słuchawka prysznicowa i jej historia

W czasach starożytnych już Rzymianie uważali, że kąpiel to ukojenie dla ciała i umysłu dlatego stworzyli łaźnie. Było to dla nich miejsce w którym mogli zadbać o codzienną higienę a także była to chwila relaksu. Już w tamtych czasach pojawiły się pierwsze słuchawki. Nie był to model najnowocześniejszy ale sprawdzał się w codziennym użytkowaniu. Na początek była to rura ołowiana później zastąpiono ją miedzianą. Z czasem szukano lepszych rozwiązań, aby poprawić komfort i jakość kąpieli. Tak z czasem powstała słuchawka prysznicowa.

Od czasów starożytnych bardzo dużo się zmieniło dziś jest kilkaset modeli spośród których można wybrać idealną pod względem, koloru, kształtu i funkcjonalności w zależności od naszych potrzeb. Wybór należy od nas!

Na temat słuchawek prysznicowych piszemy również na naszym blogu

Styl, funkcjonalność i komfort to najważniejsze wyznaczniki przy zakupie słuchawki prysznicowej. Szeroki wybór i nowe trendy oferują nam możliwość łączenia stylu klasycznego z nowoczesnością.

Przy wyborze słuchawki prysznicowej warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje. Strumień płynący z dysz dodatkowo relaksuje i oczyszcza nasze ciało z toksyn.

Słuchawka prysznicowa to nieodzowny element kabiny prysznicowej lub wanny. Producenci oferują nam szeroki wybór pod względem kształtu, koloru i funkcjonalności. Ponadto ważna jest też kwestia kąpieli dla naszego ciała i umysłu.