Filtruj (2000 products)

Cena

30,00 zł - 21 855,00 zł

Dłuższy bok

Krótszy bok

Wysokość

Seria

pokaż wszystkie...

Zestawy prysznicowe

(1628 produktów)
i

Zestawy prysznicowe - Prysznic to nieodłączny przyjaciel każdego, kto dba o higienę osobistą. Pomimo wielkiej konkurencji ze strony wanien, prysznice posiadają wielu zwolenników, którzy bardzo często łączą obydwie formy mycia, nie potrafiąc odłączyć jedno od drugiego. Dla takich Klientów powstały zestawy prysznicowe.

Więcej informacji o Zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe nie tylko dla fanów pryszniców

Zestawy prysznicowe dla wielu kojarzą się z wielkim luksusem i astronomicznymi cenami. W skład takiego zestawu będzie wchodzić bateria, wąż, słuchawka czy deszczownica. Inną rzeczą jest zaś to, że nie wszyscy lubimy prysznice tak “na co dzień” dlatego inwestowanie w całe komplety wydaje nam się bezcelowe. Tymczasem prawda na ich temat wygląda trochę inaczej, a nasze postrzeganie takiego zestawu bywa mylne. Dlaczego? Z powodu braku wiedzy i tak naprawdę umiejętności wyszukiwania. Dobrej jakości zestaw prysznicowy wcale nie musi być bardzo drogi, ani kolidować z naszymi potrzebami czy preferencjami. Co za tym idzie warto najpierw dobrze się rozejrzeć, nim podejmie się jakąkolwiek decyzję. W zestawie znajdzie się bateria prysznicowa, deszczownica, słuchawka, a także wąż i potrzebne uchwyty oraz elementy montażowe. Polecamy zestaw prysznicowy Hansgrohe, Tres, Omnires i wielu innych producentów.

Tres, Omnires, Hansgrohe - Zestaw prysznicowy renomowanych producentów

Każdy szanowany producent wyposażenia łazienek posiada w swoich asortymencie zestaw prysznicowy. Składa się na niego wiele elementów: bateria z deszczownicą, deszczownica natynkowa, deszczownica z termostatem, słuchawka prysznicowa, bateria wannowa i wiele innych. Wszystkie dostępne w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb Klienta. Nasz sklep poleca takie opcje jak zestaw prysznicowy z deszczownicą Hansgrohe, Omnires czy Tres. Każda z tych firm będzie doskonałym wyborem, a dla najbardziej wymagających użytkowników proponujemy zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą i termostatem, który idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience.

Na temat zestawów prysznicowych piszemy również na naszym blogu

Dobrze dobrany zestaw prysznicowy to idealne uzupełnienie dla naszej wanny. Nawet wielbiciele tych drugich mogą połączyć obydwie formy zachowania higieny osobistej w taki sposób, by wydobyć z nich wszystko co najlepsze minimalnym kosztem.

Ekologiczny zestaw prysznicowy to taki, który znacząco ograniczy zużycie prądu i wody w trakcie codziennego mycia. “Ekologiczny” nie znaczy jednak “biedny” dzięki czemu można mieć naprawdę szeroki asortyment w przystępnej cenie i oszczędnym wydaniu.

Nowoczesny zestawy prysznicowe to idealny sposób na wprowadzenie łazienki w XXi wiek. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii łatwo zachować je w czystości i dopasować do własnych upodobań. Wystarczy tylko się dobrze i mądrze rozejrzeć!