Filtruj (341 products)

Cena

180,00 zł - 3 255,00 zł

Syfon w komplecie

Popularne rozmiary: brodziki

(150 produktów)
i

Decydując się na remont lub wykończenie wnętrz łazienek albo kuchni, warto wybrać popularne rozmiary armatury łazienkowej i kuchennej, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego. Armatura sanitarna i wiele innych elementów wyposażenia prezentuje się wyjątkowo, dzięki czemu łazienka lub kuchnia nie będą już więcej nudne, a staną się nowoczesne i eleganckie na wiele lat. Jednymi z tych, które w naszym sklepie cieszą się szczególnym zainteresowaniem, są uniwersalne produkty w popularnych rozmiarach.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Popularne rozmiary

Produkty, które mają popularne rozmiary, są propozycją przede wszystkim dla osób nieposiadających zbyt przestronnych łazienek i starających się przede wszystkim zaoszczędzić nieco miejsca. Są więc alternatywą dla osób, które dbają o komfort podczas korzystania z kuchni i łazienki. We wnętrzach, w których każdy centymetr przestrzeni jest ważny, właśnie takie elementy wyposażenia mają znaczenie. Pomimo niezbyt dużych rozmiarów zewnętrznych dają one niezwykły komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas użytkowania. Zaletą wszystkich produktów jest nie tylko ciekawy kształt, ale i wysoka jakość wykonania oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Dzięki czemu pomieszczenie może stać się funkcjonalne i wygodne.

Popularne rozmiary armatury łazienkowej w niskiej cenie

W kategorii popularne rozmiary znajdują się elementy wyposażenia do salonu łazienkowego i kuchni, które wyróżniają się wysoką jakością i wytrzymałością. Zostały wykonane przez profesjonalistów, którzy dbają o podniesienie komfortu korzystania z nich. Produkty te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nawet po latach użytkowania ich wygląd się nie zmienia. Nie można również zapomnieć, że materiał ten jest przyjemny podczas kontaktu ze skórą, a co więcej, łatwy w pielęgnacji. Produkty z tej kategorii są lekkie i poręczne, dzięki czemu bez trudu można je przetransportować pod wskazany adres.

Produkty w popularnych rozmiarach mają chromowaną i gładką powierzchnię. To sprawia, że prezentują się doskonale i pasują do wnętrz eleganckich i stylowych. Można je więc z łatwością dopasować do różnorodnych wnętrz, a także zadbać o to, by spełniały wymagania każdego domownika. Wysoka jakość oferowana przez te produkty to zasługa działań popularnych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Popularne rozmiary - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Montując kabinę prysznicową musimy wybrać jej rodzaj. Czy będzie to model kwadratowy, wolnostojący czy narożny. Kolejną ważną rzeczą jest dobór brodzika. Wysokie brodziki mają wiele zalet. Najgłębsze mogą mieć nawet do 30 centymetrów wysokości. Płytkie wersje sprawiają, że łazienka prezentuje się elegancko i estetycznie. W artykule przedstawiamy obie wersje.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Bardzo modne i niezwykle efektownie wyglądające są kabiny prysznicowe montowane bezpośrednio na posadzce. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne i ułatwiające utrzymanie prysznica w czystości. Odpływ liniowy jest zupełnie innym typem odpływu, niż ten montowany w klasycznych kabinach z brodzikiem. Nasi specjaliści radzą - przeczytaj!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Minimalistyczny wystrój łazienki wymaga dobrania odpowiednich akcesoriów, wśród nich jest też brodzik. Modele płytkie są niezwykle gustowne i pasują do niemal każdej łazienki. Kabina prysznicowa i mini wanną, to propozycja gwarantowane przez głębokie brodziki. Natomiast prostokątne wersje można instalować w dowolnym rogu łazienki, ale również w formie wolnostojącej.