wyszukiwarka zaawansowana
zimowa promocja zimowa promocja
×
Filtry i kategorie

Brodziki 100x100

(3 produktów)
i

Brodziki o wymiarach 100x100 centymetrów są produktami kwadratowymi, obecnymi w wielu łazienkach. Bez problemu można dopasować do nich kabinę. Występują w różnych kształtach oraz są wykonane z rozmaitych materiałów. Można wybrać model dla siebie.

Więcej informacji o Brodziki 100x100

Brodziki 100x100 centymetrów gwarancją nowoczesnego wystroju

Brodziki o wymiarach 100x100 centymetrów gwarantują stworzenie nowoczesnego wystroju. Możliwe jest ich usytuowanie w dowolnym miejscu, co sprawia, że możemy stworzyć w swojej łazience przyjemny klimat. Są między innymi wyprodukowane z konglomeratu, akrylu czy stali. Najpopularniejsze to te wykonane z akrylu ze względu na przystępne ceny oraz dużą odporność na uszkodzenia zewnętrzne. Można wybrać brodziki płytkie bądź głębokie. Brodziki kwadratowe dostępne są również na rynku w innych rozmiarach. Ich wybór zależy od ilości wolnej przestrzeni znajdującej się w łazience.

Brodziki z właściwościami antypoślizgowymi i termoizolacyjnymi

Brodziki, które posiadają właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne poprawiają komfort użytkowania, a także są dużo bardziej bezpieczne od produktów tego pozbawionych. Brodziki ryflowane zabezpieczają przed upadkami oraz świetnie się prezentują. Natomiast brodziki gładkie są proste w utrzymaniu czystości. Przed wybraniem danego modelu trzeba sprawdzić czy posiada on odpowiednie wygłuszenie. Jeżeli nie będzie miał takich właściwości, spadająca woda może powodować duży hałas. Takie produkty cieszą się dużą popularnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl