Brodziki 100x100

(2 produktów)
i

Brodziki o wymiarach 100x100 centymetrów są produktami kwadratowymi, obecnymi w wielu łazienkach. Bez problemu można dopasować do nich kabinę. Występują w różnych kształtach oraz są wykonane z rozmaitych materiałów. Można wybrać model dla siebie, bo brodzik 100x100 to bardzo bogata kategoria produktów w naszym sklepie.

Więcej informacji o Brodziki 100x100

Brodziki 100x100 centymetrów gwarancją nowoczesnego wystroju

Brodziki o wymiarach 100x100 centymetrów gwarantują stworzenie nowoczesnego wystroju. Możliwe jest ich usytuowanie w dowolnym miejscu, co sprawia, że możemy stworzyć w swojej łazience przyjemny klimat. Są między innymi wyprodukowane z konglomeratu, akrylu czy stali. Najpopularniejsze to te wykonane z akrylu ze względu na przystępne ceny oraz dużą odporność na uszkodzenia zewnętrzne. Można wybrać brodziki płytkie bądź głębokie. Brodziki kwadratowe dostępne są również na rynku w innych rozmiarach. Ich wybór zależy od ilości wolnej przestrzeni znajdującej się w łazience. Brodzik 100x100 to jeden z najpopularniejszych rozmiarów na rynku. Uniwersalny do wielu rodzajów łazienek.

Brodziki z właściwościami antypoślizgowymi i termoizolacyjnymi

Brodziki, które posiadają właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne poprawiają komfort użytkowania, a także są dużo bardziej bezpieczne od produktów tego pozbawionych. Brodziki ryflowane zabezpieczają przed upadkami oraz świetnie się prezentują. Natomiast brodziki gładkie są proste w utrzymaniu czystości. Przed wybraniem danego modelu trzeba sprawdzić czy posiada on odpowiednie wygłuszenie. Jeżeli nie będzie miał takich właściwości, spadająca woda może powodować duży hałas. Takie produkty cieszą się dużą popularnością.

Na temat brodzików 100x100 piszemy również na naszym blogu

Brodziki o wymiarach 100x100 centymetrów i innych mogą być wykonane między innymi z akrylu, konglomeratu, kamienia, ceramiki czy stali. W niektórych przypadkach ważne jest to, aby miały dodatkowe wyposażenie, na przykład antypoślizgowe dno.

Wyróżniamy brodziki płytkie oraz głębokie. Są one dostępne w różnych kształtach oraz wymiarach. Brodzik oraz kabina prysznicowa muszą do siebie pasować. Osoby starsze czy dzieci na pewno wygodnie będą czuły się w brodzikach o dosyć sporej głębokości.

Brodziki można zainstalować w posadzce, na stelażu oraz na podstawie styropianowej, a także na posadzce. Warto krok po kroku dokonywać każdej czynności związanej z ich montażem. Ważne jest zaangażowanie w wykonywaną pracę, a także jej precyzyjność.