Brodziki 70x100

(5 produktów)
i

Brodzik 70x100 cm - Jeżeli szukasz prostokątnego brodzika, który sprawdzi się zarówno w niewielkiej łazience, jak i tej o większych rozmiarach, warto sprawdzić brodzik 70x100 cm. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rozwiązania, które stuprocentowo spełnią Twoje wymagania.

Więcej informacji o Brodzik 70x100

Brodziki prysznicowe - rozmiar 70 x 100 cm

Brodzik 70x100 cm to wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w średniej wielkości łazience. Gwarantuje ogromny komfort kąpieli, a jednocześnie nadal nie zajmuje wiele przestrzeni - podobnie, jak nieco mniejsze brodziki prostokątne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezwykle szeroką ofertę brodzików, składającą się z unikatowych urządzeń sanitarnych w różnorodnej stylistyce. To, co łączy je wszystkie, to wysoka jakość, która pozwoli Ci się cieszyć bezawaryjnym użytkowaniem przez długie lata. Wszystkie dostępne brodziki pochodzą od czołowych producentów, dlatego decydując się na nie, masz gwarancję najwyższej jakości. Brodzik 70x100 cm dostępny jest w różnorodnych głębokościach. Osobom, które cenią niezakłóconą estetykę, polecamy niski model. Jeżeli chcesz, by Twoje urządzenie łączyło funkcję wanny oraz kabiny prysznicowej, doskonałym wyborem będzie wariant głęboki. Wiele zależy od potrzeb użytkowników, jednak nasza oferta jest na tyle bogata, że każdy znajdzie brodzik idealny dla siebie.

Elegancki i funkcjonalny brodzik 70x100

Brodzik jest przeznaczony do aranżacji przestrzeni prysznicowej, posiadającej wymiary 70x100 cm. W naszej szerokiej gamie produktowej znajdziesz m.in. brodziki wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego. Cieszą się ogromną popularnością wśród klientów nie tylko ze względu na swoją ponadprzeciętną trwałość i korzystną cenę, ale także dlatego, że utrzymanie ich w czystości nie pochłania wiele czasu. Brodzik 70x100 cm sprawdzi się w łazience o średniej wielkości, jednocześnie gwarantuje ogromny komfort. W naszym sklepie internetowym z wyposażeniem łazienek znajdziesz produkty od cenionych producentów, którzy od lat zajmują czołowe miejsca na rynku. Zapewniamy naszym klientom szeroki wybór głębokości brodzików, dlatego możliwy jest zakup rozwiązań łazienkowych, skrojonych na miarę oczekiwań. Jeżeli chcesz się cieszyć jakością przez lata, wybierz brodzik z naszej oferty. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę.

Brodzik 70x100 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Planując remont łazienki i wymianę starego brodzika na nowy wiele osób staje przed dylematem - jaki model najlepiej sprawdzi się w mojej łazience? Na rynku nie brakuje nowoczesnych rozwiązań, w tym brodzików o różnej głębokości - jedni preferują modele głębokie, zaś inni zdecydowanie opowiadają się za brodzikami płytkimi. Jakie są wady i zalety jednych i drugich? Tego dowiesz się z artykułu!

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Prysznic bez brodzika, czyli odpływ liniowy to efektowne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które z roku na rok posiada więcej zwolenników - nie w każdym wnętrzu jednak udaje się zamontować tego typu instalację. O zaletach i wadach odpływu liniowego przeczytasz w artykule!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Współcześni producenci ceramiki sanitarnej oferują szeroki wybór produktów różniących się między sobą nie tylko kolorem, ale również kształtem czy materiałem - doskonałym na to przykładem są dostępne na rynku brodziki, które możemy podzielić według kilku różnych kryteriów. Według jednego z nich dzielą się one na prostokątne, płytkie i głębokie.