Brodzik 70x80

(2 produktów)
i

Brodzik 70x80 cm - Brodziki prostokątne to jedne z najpopularniejszych rozwiązań. Jeśli szukasz wyposażenia do niewielkiej łazienki, postaw na wysokiej klasy brodzik 70x80 cm, który świetnie wpasuje się w klasyczne i nowoczesne wnętrza.

Więcej informacji o Brodzik 70x80

Wyjątkowy brodzik prysznicowy do łazienki

Najbardziej pokaźna grupa brodzików, którą można znaleźć w naszym sklepie, to właśnie brodziki prostokątne. Wśród nich niezwykle korzystnym rozwiązaniem jest brodzik 70x80 cm, który wyróżnia się wieloma cechami praktycznymi. Dostępny jest wraz z obudową, syfonem, bateriami oraz niezbędnymi elementami do montażu. Jeżeli zdecydujesz się na zakup brodzików w zestawie, sporo zaoszczędzisz - zarówno pieniądze, jak i czas, który byłby potrzebny na poszukiwanie wszystkich części osobno. Brodzik 70x80 cm jest doskonałym wyborem do średnich łazienek. Można go umiejscowić we wnękach, dzięki czemu stworzysz niezwykle estetyczną przestrzeń łazienkową. Do wyboru są niskie brodziki prostokątne, o wysokości ok. 3 cm, które mocujemy w podłodze. Wówczas zakup baterii nie jest konieczny, jednak może być potrzebne zastosowanie odpowiedniego syfonu. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych urządzeń sanitarnych. Dostępne w naszej ofercie brodziki wykonane są z materiałów, które nie sprawiają większych problemów podczas czyszczenia.

Brodzik 70x80 - wygoda i funkcjonalność

Należy pamiętać o tym, że brodzik 70x80 cm to integralna część kabiny prysznicowej. Przepięknie podkreśla jej estetykę, a także zapewnia wygodę podczas kąpieli. Powinien być odpowiednio dobrany - zarówno do potrzeb użytkowników, jak i stylistyki wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne brodziki prostokątne - z akrylu, konglomeratu, stali. Różnią się wzornictwem, dlatego bez względu na to, jaką łazienkę posiadasz, znajdziesz doskonałe brodziki dla siebie. Jeśli chcesz uczynić przestrzeń swojej łazienki wyjątkową, zdecyduj się na minimalistyczne brodziki. W przypadku, gdy dysponujesz niewielką przestrzenią, a nie chcesz rezygnować z komfortu kąpieli, wybierz brodzik głęboki, który łączy cechy kabiny prysznicowej i wanny. Często posiada także dodatkowe siedzisko, które pozwala w pełni skupić się na błogim relaksie podczas brania prysznica. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Brodzik 70x80 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Płytki czy głęboki? To pytanie zadają sobie osoby planujące remont łazienki i poszukującego idealnego brodzika - na rynku nie brakuje bowiem nowoczesnych rozwiązań, które mają nie tylko pięknie prezentować się we wnętrzu, ale również zapewniać maksymalny komfort przyszłym użytkownikom. O zaletach i wadach poszczególnych modeli przeczytasz w artykule!

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Nowoczesne wnętrza wymagają stylowych i funkcjonalnych rozwiązań - jednym z nich jest odpływ liniowy, który pełni rolę oryginalnego dekoru i doskonale sprawdza się w przypadku osób starszych i ograniczonych ruchowo. Mimo wielu zalet posiada również wady - o jednych i drugich dowiesz się z naszego artykułu!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Brodzik prostokątny to jeden z najczęściej wybieranych modeli - jest nie tylko praktyczny, ale również doskonale sprawdza się w wielu różnych wnętrzach. Na rynku nie brakuje jednak innych propozycji, które różnią się między sobą kształtem, kolorem czy materiałem, z którego zostały wykonane. Wśród wielu modeli znajdziesz również brodziki płytkie i głębokie.