Brodziki 80x100

(30 produktów)
i

Brodzik 100x80 - Jeśli jesteś właśnie na etapie urządzania swojej nowej łazienki lub jej remontu, nasz sklep będzie najlepszym możliwym miejscem, aby nabyć niezbędne wyposażenie. Znajdziesz tu między innymi najwyższej klasy brodziki w rozmiarze 80x100 cm. Zapraszamy do ich przeglądania!

Więcej informacji o Brodzik 80x100

Brodzik 100x80 cm do Twojej łazienki

Chcąc mieć w swojej łazience prysznic, mamy do wyboru kilka opcji. Jedną z nich jest kupno gotowej kabiny, jednak możliwe, że nie uda nam się znaleźć modelu, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Inną opcją będzie więc oddzielne nabycie poszczególnych elementów i samodzielne złożenie całego systemu. Jeżeli zdecydowałeś się na to drugie rozwiązanie, brodziki w rozmiarze 80x100 cm z pewnością są produktami, na które powinieneś zwrócić uwagę. W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki ich wybór! Brodzik w tym rozmiarze to doskonała propozycja do Twojej łazienki! Dlaczego? Przede wszystkim modele o takich wymiarach są dość duże, dzięki czemu zapewniają swoim użytkownikom ogromny komfort i swobodę ruchów podczas codziennej kąpieli. Będą więc świetne dla osób, które nade wszystko cenią sobie wygodę, ponadto doskonale sprawdzą się również w przypadku seniorów (ze względu na ich ograniczoną sprawność kąpiel w mniejszych kabinach może być dla nich problematyczna).

Brodzik w rozmiarze 80x100 cm – doskonały wybór do Twojej łazienki!

W naszym sklepie zgromadziliśmy najlepsze i najwyższej jakości brodziki 80x100 cm. Proponujemy zarówno warianty prostokątne, jak i półokrągłe, zarówno wykonane z akrylu, jak i ceramiczne. Wszystkie są bardzo solidne i trwałe, dzięki czemu z pewnością posłużą swoim właścicielom przez długie lata. Ponadto każdy z tych artykułów charakteryzuje się wysokim poziomem estetyki – zamówiony u nas brodzik bez wątpienia doskonale wpisze się w wystrój Twojej łazienki i podkreśli stylistykę, w jakiej została urządzona. Jeśli marzy Ci się elegancka i gustowna łazienka, koniecznie zajrzyj również do innych działów w naszym sklepie. Znajdziesz w nich m.in. drzwi prysznicowe, ścianki, słuchawki, panele, a także umywalki oraz baterie – a i to nadal tylko niektóre z produktów, jakie oferujemy. Z nami z pewnością uda Ci się zrealizować własną wizję wymarzonej łazienki! Nasz sklep gwarantuje profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia.

Brodzik 80x100 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Wybór odpowiedniego brodzika wcale nie należy do najłatwiejszych - sytuacji z pewnością nie ułatwia fakt, że na rynku istnieje wiele różnorodnych modeli różniących się nie tylko materiałem czy kolorem, ale również kształtem. Wśród najpopularniejszych opcji znaleźć można brodziki płytkie i głębokie. Który z nich lepiej sprawdzi się w Twojej łazience?

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Funkcjonalna łazienka to miejsce, w którym każdy z domowników może czuć się pewnie i komfortowo - wygodę podczas codziennej toalety z pewnością zapewni odpływ liniowy, który może również pełnić rolę stylowego dekoru. Jakie są wady i zalety tego typu rozwiązań? Czy można je zamontować w każdej łazience? Tego dowiesz się z artykułu!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Mówiąc o brodziku najczęściej przed oczami Twoich rozmówców pojawia się model w kształcie prostokąta. Nic w tym dziwnego! To jeden z najpopularniejszych kształtów! Na rynku znajdziesz jednak także inne rodzaje brodzików, w tym modele płytkie i głębokie, które dostępne są w wielu różnych wariantach i rozmiarach. O najpopularniejszych przeczytasz w artykule!