Brodziki 80x120

(24 produktów)
i

Brodzik 120x80 - Jednym z najważniejszych elementów każdej kabiny prysznicowej jest brodzik. To od niego w dużym stopniu zależy komfort codziennego korzystania z łazienki oraz kąpieli. W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne i praktyczne brodziki w rozmiarze 80x120 cm. Koniecznie zapoznaj się z dostępnymi tu produktami!

Więcej informacji o Brodzik 80x120

Brodzik 120x80 cm do Twojej łazienki

Jeżeli chcemy mieć w domu łazienkę, która będzie spełniała wszystkie nasze oczekiwania, musimy poświęcić trochę czasu na jej urządzanie oraz dobór poszczególnych urządzeń. Dlatego, choć możliwe jest kupno gotowej kabiny prysznicowej, warto złożyć ją samodzielnie z wybranych przez siebie elementów. Jeżeli interesują Cię wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości – znajdziesz je w naszym sklepie! Oferujemy tu między innymi szeroki wybór brodzików w rozmiarze 80x120 cm. Każdy z nich jest wyjątkowo solidny i komfortowy – każdy będzie doskonałym wyborem do Twojego domu. Brodzik 80x120 cm to doskonała propozycja do większej łazienki. Taka szersza kabina prysznicowa zapewni nam sporo przestrzeni, a co za tym idzie – ogromny komfort w trakcie kąpieli. Świetnie sprawdzi się m.in. w przypadku starszych osób, które wolą brać prysznic w pozycji siedzącej. Ale oczywiście będzie odpowiednia nie tylko dla nich – lecz także dla każdego, kto po prostu lubi mieć zapewnioną znaczną wygodę oraz swobodę ruchów niezależnie od sytuacji.

Solidny i praktyczny brodzik na lata? Znajdziesz go w naszym sklepie!

W naszym internetowym sklepie znajdziesz brodziki 80x120 cm wyłącznie najlepszych i najbardziej lubianych marek, takich jak na przykład Deante czy też Sanplast. Oferujemy zarówno modele ceramiczne, jak i akrylowe. Wszystkie cechują się najwyższą jakością oraz trwałością, dzięki czemu z pewnością będzie to zakup na długie lata. Krótko mówiąc – zakup jednego z proponowanych przez nas brodzików to doskonały wybór do Twojego domu! Jeżeli jesteś właśnie na etapie urządzania łazienki, zachęcamy Cię do zajrzenia również do innych działów w naszym sklepie. Znajdziesz w nich m.in. ścianki i drzwi do kabin prysznicowych, baterie, dysze boczne do hydromasażu, a także umywalki, wanny oraz toalety. Wszystkie te produkty zostały przez nas starannie wyselekcjonowane – współpracujemy wyłącznie z najbardziej godnymi zaufania markami. Zapraszamy do zakupów!

Brodzik 80x120 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Aranżacja łazienki nie jest zadaniem prostym - urządzając wnętrze należy wziąć pod uwagę szereg czynników, które sprawią, że przestrzeń będzie funkcjonalna dla każdego z użytkowników. Jednym z takich elementów jest wybór odpowiedniego brodzika, który może być płytki lub głęboki. Który z nich lepiej sprawdzi się w Twojej łazience? W podjęciu decyzji pomoże Ci artykuł!

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Odpływ liniowy to praktyczne i stylowe rozwiązanie, które nie do końca sprawdzi się w każdej łazience - planując jego montaż warto wziąć pod uwagę wyprofilowanie posadzki, która powinna posiadać odpowiedni spadek. W artykule przeczytasz o zaletach i wadach odpływu liniowego - znajdziesz w nim też kilka przydatnych wskazówek dotyczących jego montażu.

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Brodzik może być płytki lub głęboki - to najbardziej popularny podział, jednak nie jedyny. Dostępne na rynku modele różnią się między sobą nie tylko głębokością, ale również rozmiarem, kształtem czy kolorem - oferowane brodziki mogą być też wykonane z różnych materiałów.