Brodzik 90x120

(11 produktów)
i

Brodzik w rozmiarze 90x120 cm to bardzo praktyczny model, który ma wiele zalet. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór brodzików prysznicowych o właśnie takiej wielkości. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu produkt, który idealnie trafi w Twoje potrzeby i spełni wszystkie Twoje wymagania!

Więcej informacji o Brodzik 90x120

Brodzik 120x90 cm do Twojej łazienki

Choć na pozór kupno brodzika wydaje się być bardzo prostym zadaniem, w praktyce na jego wybór warto poświęcić trochę więcej czasu i starannie się do tego przyłożyć – w końcu jest to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Jaki powinien być idealny brodzik? Z pewnością solidny, trwały, praktyczny oraz estetyczny – a dokładnie takie właśnie są produkty, które znajdziesz w naszym asortymencie! Brodzik 90x120 cm to dość duży model, który przeznaczony jest raczej do większych łazienek. Jeżeli posiadasz w swoim domu na tyle duży metraż, że umieszczenie tego typu urządzenia jest możliwe – nie wahaj się! Taki brodzik 120x90 cm zapewni Ci ogromny komfort i swobodę ruchów podczas codziennej kąpieli, dzięki czemu stanie się ona jeszcze większą przyjemnością niż do tej pory. Twoja łazienka stanie się funkcjonalna, komfortowa i niezwykle nowoczesna.

Brodzik w rozmiarze 90x120 cm – idealny wybór do Twojej łazienki!

W naszym internetowym sklepie proponujemy wyłącznie brodziki najlepszych i najbardziej godnych zaufania marek. Starannie selekcjonujemy umieszczane w naszym asortymencie produkty, dlatego naszym klientom oferujemy wyłącznie takie, co do których wysokiej jakości jesteśmy w stu procentach przekonani. Oferujemy zarówno brodziki akrylowe, jak i ceramiczne - prostokątne i z półokrągłym brzegiem. Znajdziesz u nas również modele o różnej głębokości. Krótko mówiąc – jeśli chcesz kupić brodzik w rozmiarze 90x120 cm, nasz sklep będzie najlepszym możliwym miejscem, aby to zrobić! Pamiętaj, że brodzik to nie jedyny produkt, jaki możesz u nas nabyć! Oprócz tego oferujemy także inne elementy wyposażenia łazienki, takie jak na przykład ściany, drzwi i słuchawki prysznicowe, umywalki, toalety, a także wanny. Ponadto gwarantujemy także szybki i sprawny transport oraz obsługę na najwyższym poziomie. Zakupy u nas to czysta przyjemność – złóż zamówienie, a sam się o tym przekonasz!

Brodzik 90x120 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Współczesny rynek oferuje użytkownikom szeroki wybór brodzików - można je podzielić według wielu różnych kryteriów, w tym głębokości. W ofercie znajdziesz między innymi brodziki głębokie oraz modele płytkie - każde z tych rozwiązań ma swoich zwolenników i przeciwników. Z myślą o osobach planujących wymianę starego brodzika na nowy postanowiliśmy zestawić ze sobą te dwie opcje.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Nowoczesne wnętrza wymagają stylowych i funkcjonalnych rozwiązań - jednym z nich jest odpływ liniowy, które doskonale sprawdzi się zarówno w niewielkiej, jak też całkiem sporej łazience. Opcja ,,prysznica pozbawionego brodzika” ma swoje wady i zalety - o jednych i drugich przeczytasz w artykule!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Płytki czy głęboki? Prostokątny czy półokrągły? A może w niecodziennym kolorze? Osoby poszukujące idealnego brodzika do swojej łazienki znajdą na rynku wiele modeli, które różnią się nie tylko kształtem czy kolorem, ale również głębokością. O najbardziej popularnych modelach przeczytasz w artykule!