Filtruj (1 product)

Cena

540,00 zł - 555,00 zł

Cersanit - Seria Aqua

(1 produkt)
i

Cersanit Aqua to kolekcja, w której znajdziesz stelaże podtynkowe, które cechują się wysoką jakością oraz starannością wykonania każdego elementu. Wielka precyzja i nowoczesna technologia pozwoliła stworzyć produkty odporne na uszkodzenia i niezwykle trwałe. Na elementy zawarte w tej serii producent przewidział 10 lat gwarancji.

Więcej informacji o Cersanit Aqua

Cersanit Aqua to wyjątkowa kolekcja praktycznych urządzeń sanitarnych. Znajdziesz w niej wytrzymałe stelaże podtynkowe, które cechują się wysoką jakością oraz starannością wykonania każdego elementu. Wielka precyzja i nowoczesna technologia pozwoliła stworzyć produkty odporne na uszkodzenia i niezwykle trwałe. Na elementy zawarte w tej serii producent przewidział aż 10 lat gwarancji. Cersanit Aqua umożliwia montaż podwieszanej misy sedesowej w sposób prosty i szybki. Pewne mocowanie urządzeń sanitarnych to twój komfort w ich codziennym użytkowaniu.

Produkty marki Cersanit charakteryzuje wysoka funkcjonalność. Stelaż podtynkowy, służący do montażu pisuarów marki Cersanit posiada szeroki zakres regulacji. Został wykonany z twardej, wytrzymałej stali, dzięki czemu posłuży Ci przez długie lata. Producent przewidział dwie możliwości, jeśli chodzi o spłuczkę. Pierwszą z nich jest znana wszystkim do lat spłuczka manualna, druga to produkt nowoczesny. Stelaż podtynkowy do pisuarów jest kompatybilny ze spłuczkami automatycznymi, wyposażonymi w fotokomórkę.

Stelaż podwieszany Cersanit Aqua do pisuarów: długowieczny i prosty w montażu. Postaw na urządzenia sanitarne od renomowanego producenta.

Łazienka z podwieszanymi misami umywalek, pisuarami i sanitariatami prezentuje się niezwykle nowocześnie. Coraz więcej osób decyduje się na zakup podwieszanych urządzeń sanitarnych. Do ich montażu niezbędne są stelaże. Stalowa konstrukcja jest odporna na znaczne obciążenia. Producent zadbał, by montaż pisuaru na stelażu był możliwie najprostszy.

Stelaże podwieszane z linii Aqua Cersanit są objęte długą gwarancją producenta. To bestseller tego renomowanego producenta urządzeń sanitarnych. Pasują do niego różnorodne pisuary firmy Cersanit. Zaletą armatury i urządzeń sanitarnych od Cersanit jest spójna kolorystyka i wysoka jakość wykonania. Dzięki nim bez trudu zaaranżujesz łazienkę w wybranym przez siebie stylu. Produkty Cersanit dają wiele możliwości, dzięki nim każda łazienka w domu, budynku użyteczności publicznej, restauracji lub hotelu będzie wyglądała doskonale.

Cersanit Aqua - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projekt łazienki ma ogromny wpływ na jej późniejszy wygląd. Jeśli zależy Ci na efektownie wyglądającej, stylowej i funkcjonalnej łazience, koniecznie przygotuj dobry projekt tego pomieszczenia. Jak zaprojektować stylową łazienkę? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się wszystkich najważniejszych informacji dotyczących tego zagadnienia.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W dzisiejszych czasach łazienki zwykle nie są zbyt dużymi pomieszczeniami, z tego względu wiele osób decyduje się na instalację małej kabiny prysznicowej. Jeśli jednak masz możliwość zamontowania wanny, masz także możliwość wyboru między tymi dwoma opcjami. Co jest lepsze; kabina czy wanna? Dowiedz się, czytając ten artykuł.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wiele osób niezwiązanych z branżą wykończeniową boi się wszelkich spraw związanych z remontem łazienki. Wszystko to jednak wynika z braku odpowiedniej wiedzy. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o remontowaniu łazienki. Dzięki temu zyskasz pewność, która pozwoli Ci skutecznie wyremontować łazienkę.