Filtruj (14 products)

Cena

285,00 zł - 1 140,00 zł

Cersanit - Seria Caspia

(3 produktów)
i

Bardzo duża seria Cersanit Caspia składa się z praktycznie wszystkich elementów ceramicznych łazienki, w tym z misek WC, umywalek, bidetów oraz stelaży podtynkowych. Każdy produkt został wykonany z ceramiki w śnieżnobiałej barwie i pełni funkcje estetyczne, a także praktyczne za sprawą uniwersalnej stylistyki i ciekawych rozwiązań technicznych.

Więcej informacji o Cersanit Caspia

Bardzo obszerna seria Cersanit Caspia składa się z produktów wykonanych z ceramiki, które stanowią stylowe wyposażenie łazienki. W designerskiej kolekcji dostępne są miski WC, umywalki, bidety oraz stelaże podtynkowych. Każdy produkt został wykonany z ceramiki w śnieżnobiałej barwie i pełni funkcje estetyczne, a także praktyczne za sprawą uniwersalnej stylistyki i ciekawych rozwiązań technicznych.

Urządzenia sanitarne sprzedawane w ramach serii Cersanit Caspia oferują innowacyjne i praktyczne rozwiązania technologiczne. Zaletą jest prosty montaż. Zależy Ci na stworzeniu ascetycznej, nowoczesnej aranżacji łazienki? Marka Cersanit przygotowała efektowną kolekcję sanitariatów wyposażonych w specjalny system ukrytego montażu. To nowatorskie rozwiązanie spodoba się wszystkim estetom. W praktyce zdecydowanie ułatwia, a także skraca czas montażu. Wszystkie elementy wyposażenia łazienki, wyposażone w tej system zyskują na walorach estetycznych. Całkowicie gładka, jednolita bryła sanitariatów nie posiada żadnych załamań. To zdecydowanie ułatwia utrzymanie toalety w nienagannej czystości.

Cersanit Caspia: nowoczesne urządzenia sanitarne w Twojej łazience. Postaw na wyposażenie od sprawdzonego producenta.

Cersanit Caspia to stylowa seria urządzeń sanitarnych oraz ceramiki. Produkty dostępne w jej ramach perfekcyjnie łączą estetyczną stylistykę z innowacyjnymi technologiami. Elementy kolekcji posiadają geometryczne kształty. Ich powierzchnia idealnie lśni i jest łatwa do utrzymania w czystości. Opływowe wykończenie sprawia, że sanitariaty Cersanit Caspia świetnie odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach łazienkowych. Sprawią, że wnętrze Twojej łazienki będzie całkowicie harmonijne i spójne pod względem stylu.

W serii Cersanit Caspia dostępne są trzy typy umywalek. W zależności od wybranej opcji umywalka łazienkowa może mieć kształt okręgu, owalu lub prostokąta. Niezwykle pojemna misa i duże przestrzenie odstawcze czynią z umywalek dostępnych w kolekcji Caspia niezwykle stylowe urządzenia sanitarne. Technologie takie jak CleanOn czuwają nad Twoim komfortem podczas codziennego korzystania z łazienki.

Cersanit Caspia - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Czy planujesz remont łazienki? Jeśli tak, potrzebujesz dobrego projektu tego pomieszczenia. Aby łazienka była komfortową strefą relaksu, dobrze jest zaprojektować ją ze smakiem i z uwzględnieniem funkcjonalnych rozwiązań. W tym artykule podpowiadamy, jak zaprojektować stylową łazienkę.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Łazienki przeważnie nie mają dużego metrażu, jednak większość z nich jest w stanie pomieścić wannę lub kabinę prysznicową. Nie wiesz, którą z tych opcji wybrać? A może chciałbyś mieć obie? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji odnośnie instalacji kabiny prysznicowej lub wanny. Zapraszamy do lektury.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czy remont łazienki wydaje Ci się przerażającą koniecznością? Jeśli obawiasz się, że nie podołasz temu zadaniu, przeczytaj ten artykuł. Przedstawiamy w nim argumenty i fakty, dzięki którym zrozumiesz, że nie należy bać się remontu łazienki. Każdy etap tego przedsięwzięcia można zaplanować i zrealizować ze spokojem i pewnością. Zapoznaj się z treścią tego wpisu, aby dowiedzieć się więcej.