Cersanit - Seria Ege

(0 produktów)
i

Jeśli szukasz wysokiej jakości elementów wyposażenia łazienkowego, koniecznie zwróć uwagę na produkty pochodzące z serii Cersanit Ege. Producent zadbał o każdy szczegół, dzięki czemu oferowane przyciski spłukujące cechuje staranność i precyzja wykonania, a także nowoczesny design.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Ege

Wybierz serię Cersanit Ege - piękny styl i funkcjonalność

Jeżeli szukasz sprawdzonych elementów do swojej łazienki, wybierz serię Cersanit Ege. Znajdziesz tam ciekawe rozwiązania, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem. W tej kolekcji postawiono na rozwiązania funkcjonalne i pięknie wykończone. Głównymi produktami, jakie tutaj znajdziesz, są przyciski spłukujące, które w prosty sposób można połączyć ze stelażem. Zamontowane na stelażu będą niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Jedyną wystającą częścią będzie panel z dwoma przyciskami, które odpowiadają za większe lub mniejsze spłukiwanie. Całość wykonano z trwałych materiałów, które przetrwają długą eksploatację. Same przyciski wytrzymują kilkadziesiąt tysięcy spłukiwań i jest to liczba minimalna.

Przyciski spłukujące wysokiej klasy w dobrej cenie

Oprócz trwałej konstrukcji, z jakiej słyną przyciski spłukujące z serii Cersanit Ege, każdy klient otrzymuje także stylowe wykończenie. Takie połączenie sprawdza się świetnie, wszyscy szukamy sprawdzonych rozwiązań pod kątem wytrzymałości, które jednocześnie będą świetnie wyglądać. W przypadku tej serii mamy do czynienia z wykończeniem w chromie, które ciekawie się prezentuje, dodatkowym atutem jest gładka powierzchnia, która nadaje całości jeszcze lepszy efekt. Oprócz interesującego wykonania warto zaznaczyć inne zalety. Mowa tutaj między innymi o czyszczeniu gładkiej powierzchni przycisku, co będzie procesem łatwym i szybkim.

Cersanit Ege - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Remontujesz mieszkanie i szukasz inspiracji na projekt wnętrza łazienki? Sprawdź nasz artykuł, w którym przedstawiamy w sposób krok po kroku jak zaprojektować wnętrze łazienki tak, aby było atrakcyjne wizualnie i posiadało wiele zalet od strony praktycznej. W artykule prezentujemy przykładowe realizacje wnętrz łazienek.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zdecydowałeś się na wymianę osprzętu łazienki? Zastanawiasz się, czy tym razem wybrać kabinę prysznicową zamiast wanny? Przeczytaj nasz artykuł, w którym pokazujemy porównanie wanny i kabiny prysznicowej pod kątem wygody użytkowania, instalacji osprzętu, a także zaleceń odnośnie prawidłowej eksploatacji.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jesteś w trakcie generalnego remontu swojego mieszkania? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł, w którym opisujemy jak przygotować się do remontu łazienki i prawidłowo go wykonać we własnym zakresie krok po kroku: od skompletowania niezbędnego zaopatrzenia w materiały, poprzez projekt i jego realizację aż po prace wykończeniowe.