Filtruj (3 products)

Cena

105,00 zł - 165,00 zł

Cersanit - Seria Enter

(3 produktów)
i

Krótka seria Cersanit Enter składa się głównie z przycisków spłukujących w trzech kolorach, mianowicie bieli, matowego oraz błyszczącego chromu. Przyciski są bardzo klasyczne, a ich front w całości pokrywają duże klawisze w dwóch rozmiarach. Cechą charakterystyczną przycisków z tej serii jest atrakcyjna cena i łatwy montaż.

Więcej informacji o Cersanit Enter

Krótka seria Cersanit Enter składa się głównie z przycisków spłukujących w trzech kolorach, mianowicie bieli, matowego oraz błyszczącego chromu. Przyciski są bardzo klasyczne, a ich front w całości pokrywają duże klawisze w dwóch rozmiarach. Cechą charakterystyczną przycisków z tej serii jest atrakcyjna cena i łatwy montaż. Nowoczesny przycisk spłukujący wbudowany w ścianie wygląda ciekawie i dodaje niebanalności wystrojowi każdej przestrzeni łazienkowej. Nadaj swojej łazience zupełnie nowego charakteru dzięki ceramice i armaturze od renomowanego producenta, jakim jest Cersanit.

Przyciski Cersanit Enter są przeznaczone specjalnie do stelaży podtynkowych z kolekcji ENTER. Na pochwałę zasługuje ich stosunkowo prosty, aczkolwiek efektowny design. Projektanci marki Cersanit postawili na wysoką funkcjonalność i użyteczność tego produktu. Taki przycisk będzie pasował do każdej domowej łazienki niezależnie od tego, czy została urządzona w stylu nowoczesnym, czy klasycznym. Wybierz produkty, które ułatwią Ci wykonywanie codziennych czynności.

Prostokątne klawisze spłukujące do stelaży podtynkowych: wybierz ponadczasowo piękny kształt z kolekcji Cersanit Enter

Jak wygląda Twoja wymarzona łazienka? Z pewnością pełno w niej pełnych uroku detali i designerskich smaczków. Kompletując wyposażenie łazienkowe, najczęściej skupiamy się na ceramice i armaturze, a także dopasowanych do nich meblach. Często zapominamy o detalach, które także budują charakter tego pomieszczenia. Warto poświęcić dłuższą chwilę wyborowi przycisków do spłukiwania kompatybilnych ze stelażami podtynkowymi, na których mocowana jest misa WC.

Seria Cersanit Enter to przyciski do spłukiwania, które są niezwykle proste w montażu. Każdy przycisk pokrywa gruba warstwa połyskliwego chromu, która jest odporna na zabrudzenia i efekt tak zwanego palcowania. Na chromie nie pozostają ślady rąk. Dwa otwory rewizyjne umożliwiają opcjonalny montaż przycisku spłukującego: od przodu lub od góry. Wybór należy do Ciebie. Dodatkową zaletą produktów z kolekcji Cersanit Enter jest zdecydowanie ułatwiony dostęp do wnętrza zbiornika w trakcie jego instalacji.

Cersanit Enter - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projektowanie łazienki na nowo jest zwykle procesem czasochłonnym, ale zdecydowanie warto poświęcić mu odpowiednią ilość czasu. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać zachwycające rezultaty naszej pracy - efektem będzie łazienka o miłej dla oka stylizacji, przy jednoczesnym podwyższeniu standardu funkcjonalności.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Podczas projektowania łazienki, powstaje wiele pytań, na które trzeba umieć sobie odpowiedzieć. Jednym z nich jest: czy lepiej wybrać kabinę, czy wannę prysznicową? W tym artykule przedstawimy, jak dokładnie spojrzeć na ten problem, aby ułatwić Ci dokonanie właściwego wyboru odpowiednio do Twoich potrzeb.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Chcesz przystąpić do odremontowania łazienki, ale nie wiesz, jak zacząć? Przeczytaj nasz artykuł na ten temat - dostarczamy w nim odpowiedzi na dużą ilość pytań dotyczących remontu łazienki, m.in. w kwestii wskazówek projektowych, zakupu odpowiednich materiałów budowlanych, a także najczęściej popełnianych błędów.