Filtruj (4 products)

Cena

300,00 zł - 825,00 zł

Cersanit - Seria Etiuda

(0 produktów)
i

W każdej łazience warto stosować atrakcyjne i funkcjonalne elementy wyposażenia. W serii Cersanit Etiuda znajdziesz ceramikę łazienkową przeznaczoną dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie elementy mają za zadanie zapewnić komfort i przyjemność użytkowania korzystającym.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Etiuda

W każdej łazience warto stosować atrakcyjne i funkcjonalne elementy wyposażenia. W serii Cersanit Etiuda znajdziesz ceramikę łazienkową przeznaczoną dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie elementy mają za zadanie zapewnić komfort i przyjemność użytkowania korzystającym. Bezpieczne, funkcjonalne i nowoczesne takie są produkty zgromadzone w tej serii. Postaw na pełny komfort osoby niepełnosprawnej, podczas wykonywania codziennych czynności higienicznych. Wybierz bezpieczne urządzenia sanitarne od marki Cersanit.

Podczas aranżowania funkcjonalnego wnętrza znaczenie ma każdy, nawet najmniejszy detal. Omawiana seria produktowa Cersanit Etiuda to ETIUDA została zaprojektowana z myślą o tych, którzy szczególnie potrzebują praktycznych rozwiązań w toalecie i łazience. To kompletny, niezwykle funkcjonalny zestaw dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Przemyślany projekt odpowiada potrzebom osób starszych oraz niepełnosprawnych. Składa się z elementów, które na co dzień ułatwią korzystanie z łazienki i wykonywanie toalety. Dzięki tej serii przestrzeń łazienkowa staje się niezwykle komfortowa w użytkowaniu. Na etapie projektowania nie zapomniano o estetycznym wyglądzie każdego elementu serii.

Przystosowanie toalety dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową: wybierz serię Ceranit Etiuda

Nowoczesna ceramika łazienkowa łączy moc praktycznych funkcji i technologii z dobrym designem. Produkty oferowane w ramach kolekcji Cersanit Etiuda są wygodne w użytkowaniu. W serii dostępne są: miska zawieszana oraz WC kompakt, które zostały wyposażone w praktyczną technologię CleanOn. Ich misy są specjalnie wydłużone, tak by były wygodne dla osoby z niepełnosprawnością ruchową lub w podeszłym wieku.

Siedzisko WC ma inną wysokość niż standardowa. Korzystanie z niego będzie wygodniejsze dla osób, które mają problemy z poruszaniem się. W serii dostępna jest także praktyczna umywalka, ze specjalnym wycięciem na froncie. To nie wszystko, seria oferuje także regulowane lusterka, krzesełka prysznicowe, poręcze ze stali i wiele więcej. Przekonaj się, jak praktyczna może być nowoczesna łazienka dostosowana do potrzeb niepełnosprawnych.

Cersanit Etiuda - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz przeprojektować wnętrze łazienki w swoim domu tak, aby zyskało na atrakcyjności oraz funkcjonalności? Przeczytaj nasz artykuł, który stanowi krótki poradnik projektowania łazienek. Dowiesz się m.in. o tym, jakie kolory farb najlepiej będą pasowały do wnętrza Twojej łazienki, które akcesoria będą najbardziej przydatne, a także jak ułożyć meble na powierzchni łazienki.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Masz w planach remont łazienki i zastanawiasz się, czy w jego ramach uwzględnić także wymianę kabiny prysznicowej na wannę lub na odwrót? Przeczytaj nasz artykuł na ten temat. Omawiamy najważniejsze cechy obu rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł szybko określić, które z nich lepiej jest wybrać na potrzeby Twojej łazienki.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wbrew pozorom, wykonanie remontu generalnego łazienki nie musi być trudne i czasochłonne. Co więcej, nie musimy w tym celu wynajmować kosztownych usług ze strony firm remontowo-budowlanych, a cały remont możemy wykonać we własnym zakresie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak po kolei wyremontować łazienkę w swoim mieszkaniu, koniecznie przeczytaj ten artykuł!