Filtruj (2 products)

Cena

165,00 zł - 450,00 zł

Cersanit - Seria Facile

(0 produktów)
i

W skład nowoczesnej linii Cersanit Facile wchodzą wszystkie podstawowe i akcesoryjne elementy wyposażenia łazienki, w tym miski i deski WC, a także umywalki, stelaże i półpostumenty. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej o najwyższej trwałości.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Facile

W skład nowoczesnej linii Cersanit Facile wchodzą wszystkie podstawowe i akcesoryjne elementy wyposażenia łazienki, w tym miski i deski WC, a także umywalki, stelaże i półpostumenty. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej o najwyższej trwałości. Nowoczesna seria wyposażenia łazienek musi być funkcjonalna i wyróżniać się dobrym designem. Wykonanie i wykończenie produktów dostępnych w ramach linii Facile zachwyca. Od półpostumentów przez misy zwieszane aż po umywalki meblowe. Każdy element serii zasługuje na uwagę.

Klasyczne wzornictwo i opływowe łagodne formy wyznaczane przez delikatne linie zawsze wyglądają dobrze w łazience. Produkty z serii Cersanit Facile odpowiadają na potrzeby łazienek w domach oraz we wszelkiego typu obiektach komercyjnych. To niezwykła elegancka seria ceramiki łazienkowej, dzięki której stworzysz wnętrze pełne stylu i klasy. Projektanci marki Cersanit nie zapomnieli o wysokiej funkcjonalności każdego z elementów serii oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii, będących znakiem rozpoznawczym marki Cersanit.

Cersanit Facile: postaw na ceramikę wysokiej jakości, kup dobre wyposażenie łazienki

Umywalka ceramiczna z kolekcji Cersanit Facile daje wiele swobody aranżacyjnej. Jest oferowana w aż czterech rozmiarach. Można zamontować ją w dedykowanej szafce lub dołączyć do niej półpostument. Nic nie stoi na przeszkodzie do skorzystania z ozdobnego syfonu. Forma wszystkich produktów dostępnych w tej serii jest prosta, aczkolwiek efektowna.

W serii dostępne są także funkcjonalne urządzenia sanitarne, które idealnie pasują do umywalek meblowych z kolekcji. W tym samym stylu wykonane są także: miska zawieszana i WC kompakt. Zależy Ci na idealnej czystości w łazience lub toalecie? Postaw na antybakteryjną deskę sedesową z systemem łatwego wypinania. Dzięki produktom marki Cersanit utrzymanie porządku w łazience będzie łatwiejsze, niż kiedykolwiek.

Cersanit Facile - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Sporządzanie projektu wnętrza łazienki jest jednym z najważniejszych procesów, jakie trzeba wykonać, zanim przystąpi się do remontu łazienki. Nasz artykuł prezentuje przykładowe realizacje łazienek oraz ważne wskazówki projektowe, z których korzystanie będzie pomocne przy wykonywaniu poszczególnych kroków projektowych.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Projektowanie łazienki to nie tylko architektura wnętrza, ale także dobór odpowiedniego osprzętu, do którego zaliczają się także wanna i kabina prysznicowa. Jeśli zastanawiasz się, którą z tych opcji najlepiej wybrać do Twojej łazienki, koniecznie przeczytaj nasz artykuł, w którym znajdziesz szereg niezbędnych wskazówek.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zamierzasz zabrać się za remont łazienki, ale masz spore wątpliwości, czy uda Ci się go wykonać we własnym zakresie? W takim razie zapraszamy do lektury naszego artykułu, w którym zostały omówione poszczególne etapy remontowe w sposób krok po kroku - od etapu projektowania i planowania, aż do prac wykończeniowych.