Filtruj (4 products)

Cena

885,00 zł - 960,00 zł

Cersanit - Seria Flavia

(0 produktów)
i

W każdej łazience warto stosować jak najlepsze elementy wyposażenia. Seria Cersanit Flavia składa się z wanien o prostokątnym kształcie w różnych rozmiarach, które wyglądają doskonale w praktycznie każdym pokoju kąpielowym. Są wykonane z akrylu odpornego na działanie większości szkodliwych czynników zewnętrznych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Flavia

W każdej łazience warto stosować jak najlepsze elementy wyposażenia. Seria Cersanit Flavia składa się z wanien o prostokątnym kształcie w różnych rozmiarach, które wyglądają doskonale w praktycznie każdym pokoju kąpielowym i łazience. Są wykonane z akrylu odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Materiały, na których pracuje marka Cersanit to klasa premium wśród produktów akrylowych. Utożsamiasz wannę akrylową z dziwnymi odgłosami, skrzypieniem i niską wytrzymałością? Kupując wannę prostokątną renomowanego producenta, szybko zauważysz, że masz do czynienia z produktem wysokiej klasy.

Proste formy doskonale odnajdują się we współczesnych łazienkach. Seria Cersanit Flavia łączy dość minimalistyczny, choć ciekawy styl z minimalizmem. Miłośnicy stylu nowoczesnego docenią jej stonowaną formę. Taka wanna prostokątna odnajdzie się w wyszukanej, nowoczesnej aranżacji łazienki oraz prostym pomieszczeniu, zaprojektowanym zgodnie z ascetycznymi regułami. W sklepie internetowym 123lazienka.pl znajdziesz wanny w przeróżnych rozmiarach i stylach. Planujesz remont w łazience? Zapraszamy na zakupy.

Cersanit Flavia: kolekcja prostokątnych wanien z akrylu, które posłużą Ci przez długie lata

Wanny z efektownej kolekcji Cersanit Flvia wyróżniają się geometrycznym kształtem, który pasuje do łazienek zaaranżowanych w różnorodnych stylach. Na uwagę zasługuje pozycja, jaką zajmiesz, siadając w wannie. Jeśli lubisz wygodnie rozłożyć się podczas kąpieli i zająć wygodną pozycją, wanna Flavia to idealny wybór dla Ciebie. Wnętrze wanny umożliwia szybkie znalezienie wygodnej pozycji siedzącej oraz poprawne ułożenie pleców na czas relaksującej kąpieli.

Wanny z rodziny Cersanit Flavia są produkowane w czterech różnych wymiarach. Bez trudu znajdziesz odpowiedni wariant do dużego pokoju kąpielowego, jak i mikrołazienki w miejskiej kawalerce. Istnieje możliwość zamontowania armatury na ścianie z boku wanny oraz w jej części czołowej: wybór należy do Ciebie. Ascetyczna forma wanny została podkreślona przez ciekawą obudowę. Delikatne profilowanie w dolnym fragmencie panelu bocznego prezentuje się niezwykle nowocześnie. Produkt objęty dziesięcioletnią gwarancją producenta. W zestawie dołączone są nóżki, które umożliwiają szybki i prosty montaż wanny wraz z oprzyrządowaniem.

Cersanit Flavia - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zanim przystąpimy do remontu łazienki, trzeba w pierwszej kolejności wykonać projekt jej wnętrza. W tym artykule przedstawiamy, jak w sposób profesjonalny podejść do tematu projektowania wnętrza łazienki tak, aby uzyskać absorbujący wzrok wystrój wnętrza oraz aby łazienka nabrała nowych funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego artykułu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W trakcie pracy nad projektem łazienki pojawia się pytanie - czy naszą łazienkę wyposażyć w kabinę prysznicową, czy może w wannę? Które rozwiązanie będzie lepsze? Na te i wiele podobnych pytań związanych z tym wyposażeniem, udzielamy odpowiedzi w treści naszego artykułu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego treścią!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeśli mamy już gotowy projekt naszej nowej łazienki, to możemy przystąpić do realizacji tego projektu. Co więcej, nie musimy w tym celu zatrudniać zewnętrznych firm remontowych, a wszystkie prace remontowe możemy wykonać we własnym zakresie. W tym artykule dowiesz się, jak wyremontować łazienkę krok po kroku.