Filtruj (1 product)

Cena

75,00 zł - 105,00 zł

Cersanit - Seria Lano

(1 produkt)
i

Zestawy natryskowe z kolekcji Cersanit Lano stanowią połączenie atrakcyjnego designu z bardzo praktycznymi rozwiązaniami. Zestawy są wykonane z trwałej stali odpornej na większość uszkodzeń, którą producent pokrył luksusowym chromem. Słuchawki z wieloma funkcjami z pewnością umilą każdą kąpiel.

Więcej informacji o Cersanit Lano

Zestawy natryskowe z kolekcji Cersanit Lano stanowią połączenie atrakcyjnego designu z bardzo praktycznymi rozwiązaniami. Zestawy są wykonane z trwałej stali odpornej na większość uszkodzeń, którą producent pokrył luksusowym chromem. Słuchawki z wieloma funkcjami z pewnością umilą każdą kąpiel. Połyskujące chromem baterie i słuchawki prysznicowe to najpopularniejszy produkt na rynku armatury łazienkowej. W ofercie firmy Cersanit znajdziecie słuchawki prysznicowe i zestawy natryskowe najwyższej klasy.

W zestawie natryskowym Cersanit Lano dostępna jest słuchawka wyposażona w wiele praktycznych funkcji. To gratka dla miłośników masażu. Produkt pozwala na zmianę ustawienia siły wody oraz dostosowanie natężenia strumienia do potrzeb chwili. Tryby, jakie oferuje ta słuchawka prysznicowa to: Rain, Massage, Bubble, Rain&Massage, Rain&Bubble. Do zestawu został dołączony praktyczny uchwyt punktowy, który umożliwia swobodną regulację kąta nachylenia słuchawki. W zestawie znajduje się także wąż metalowy o długości 150 cm. Idealnie pasuje do dołączonego do zestawu montażowego.

Zestaw natryskowy Cersanit Lano: 5 trybów pracy słuchawki prysznicowej

Praktyczny komplet Cersanit Lano to szereg praktycznych rozwiązań, z jakich słynie jego producent. Zestaw został stworzony i zaprojektowany zgodnie z założeniami technologii Easy Clean, która umożliwia szybkie i łatwe usunięcie wszelkich osadów i kamienia z powierzchni zestawu natryskowego. Autorska funkcja producenta Cersanit Turbo Air pozwala na ustawienie słuchawki w taki sposób, by zwiększyła się objętość strumienia wody, jednocześnie ograniczając jej zużycie to gratka dla osób, które szukają zestawu natryskowego, który pozwoli na ograniczenie rachunków za wodę.

Standardowo zestaw Cersanit Lano ma 2 lata gwarancji. Będzie świetnie pasował do klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji przestrzeni łazienkowej. Odkryj zalety posiadania w domu armatury łazienkowej od cenionego i renomowanego producenta. Zakup zestawu Lano to dobra inwestycja na lata.

Cersanit Lano - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zaprojektuj stylowo swoją łazienkę, bez względu na to, jakim metrażem dysponujesz. Poznaj ciekawe triki, dzięki którym modernizacja łazienki stanie się o wiele prostsza. Na jaką aranżację najlepiej się zdecydować? Który styl sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? O czym pamiętać, podczas urządzania łazienki?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W jakiej łazience lepiej sprawdzi się wanna? W której z kolei lepszym rozwiązaniem będzie kabina prysznicowa? Czym różnią się te sprzęty? Jakie są ich wady i zalety? Czym kierować się podczas zakupów? Nasz wpis pomoże Ci zdecydować, w które z tych urządzeń lepiej zainwestować w przypadku małego metrażu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Ciekawe triki, dzięki którym modernizacja poszczególnych pomieszczeń w domu stanie się o wiele prostsza. O czym należy pamiętać, planując remont swojego mieszkania? W jaki sposób zaplanować cały proces, aby uniknąć niepotrzebnego bałaganu, chaosu i nieporządku? Udowadniamy, że remont naprawdę nie musi równać się bałaganowi.