Filtruj (3 products)

Cena

375,00 zł - 585,00 zł

Cersanit - Seria Luvio

(1 produkt)
i

Produkty wchodzące w skład serii Cersanit Luvio wyróżniają się niestandardową budową. Baterie cechuje zaokrąglona wylewka oraz zamontowany z boku wygodny uchwyt do regulacji strumienia wody, co jest niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Dzięki zastosowanej technologii kontrolowanie parametrów wody jest niezwykle proste.

Więcej informacji o Cersanit Luvio

Wszystkim naszym klientom, którzy cenią wysoką jakość wykonania i przywiązują dużą uwagę do aktualnie obowiązujących trendów branży armatury łazienkowej, polecamy kolekcję Cersanit Luvio , z nanej i cenionej firmy Cersanit. W jej skład wchodzą bateria umywalkowa, wannowo-natryskowa, natryskowa oraz bateria bidetowa. Każda z nich została wykonana z doskonałej klasy materiałów, z największą starannością i z dbałością o najmniejsze nawet detale. To daje nam pewność, że dostarczamy naszym klientom produkty, które w stu procentach spełnią ich potrzeby i oczekiwania.

Wszystkie wersje z kolekcji Cersanit Luvio cechują się funkcjonalnością i doskonałą wytrzymałością, dzięki czemu przetrwają w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Istotny wpływ ma na to również powłoka Super Shine, której niestraszne zarysowania czy też uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowy atut to przystępność ceny, w pełni komfortowa i terminowa dostawa, a także długoletnia gwarancja.

Postaw na funkcjonalne i modne baterie łazienkowe z kolekcji Cersanit Luvio!

Kolekcja Cersanit Luvio to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko podczas urządzania łazienki domowej, ale także podczas aranżacji czy remontu łazienek hotelowych, sanatoryjnych czy innych. Każdy z produktów pozwala na swobodną kontrolę ilości przepływającej wody i jej temperatury. Jedno przekręcenie uchwytu baterii sprawi, że otrzymamy taką siłę strumienia i taką temperaturę wody, które będą w pełni dostosowane do naszych potrzeb. Istotną zaletą jest także perlator z funkcją Cersanit Water Save, dzięki której zużycie wody zostaje zmniejszone nawet o połowę, a tym samym oszczędzamy pieniądze.

Wszystkie baterie łazienkowe z serii Cersanit Luvio stworzono w oparciu o najnowsze trendy. Wylewka uzyskała zaokrąglony kształt, natomiast uchwyt do regulacji wody i przełącznik wannowo-natryskowy znajdują się z boku. Takie rozwiązanie dało interesujący, modny efekt. Minimalistyczna forma łączy w sobie prostotę i elegancję, co doskonale wpisze się między innymi we wnętrza o nowoczesnym stylu. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i życzymy pięknie zaaranżowanych łazienek.

Cersanit Luvio - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka to miejsce, którego urządzenie kosztuje najwięcej pieniędzy i wymaga olbrzymiej ilości czasu. Na szczęście są ludzie, którzy dzielą się na to swoimi patentami i sprawdzonymi rozwiązaniami. Nie ryzykuj zatem nietrafionych inwestycji, ale dowiedz się, jakie kroki podjąć, aby odrobina stylu i luksusu zagościła u Ciebie.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Prysznic i wanna pozornie realizują te same funkcje, jednak w dwa odmienne sposoby. Człowiek praktyczny wybierze prysznic, miłujący luksus - wannę. Warto jednak zwrócić uwagę na inne zastosowania tych dwóch urządzeń sanitarnych, aby wybrać je z uwzględnieniem przyszłości, a nie tylko bieżącej chwili.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W życiu każdego przychodzi czas na zmiany. Niektóre są bardzo bolesne, niektóre z kolei nieistotne. Do tych ostatnich nie należy remont. Dowiedz się, co zrobić, aby czas renowacji w domu przebiegł sprawnie i nie powodował nadmiernego zdenerwowania. Posłużą temu sprawdzone rady i wskazówki ekspertów.