Filtruj (4 products)

Cena

135,00 zł - 165,00 zł

Cersanit - Seria Market

(0 produktów)
i

W kolekcji Cersanit Market znajdziesz najbardziej uniwersalną ceramikę sanitarną w postaci kompaktów i desek WC, ciekawych umywalek oraz innych dodatków, jak półpostumenty czy postumenty. Producent wykonał je z najwyższą precyzją, którą widać doskonale po użyciu trwałej ceramiki sanitarnej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Market

Wszystkim naszym klientom, którzy przywiązują ogromną wagę do jakości produktu oraz nie pozostają obojętni na aktualne trendy panujące w branży armatury łazienkowej, polecamy kolekcję Cersanit Market renomowanej marki Cersanit, której produkty cenione są przez klientów polskich, jak też zagranicznych. W skład kolekcji wchodzą kompakty, deski WC, umywalki oraz postumenty. Wszystkie modele zostały wykonane z najwyższą precyzją, z dopracowaniem najmniejszych nawet szczegółów, przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań popartych wieloletnim doświadczeniem i naukową wiedzą.

P rodukty z serii Cersanit Market zostały wyprodukowane z wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu cechują się wyjątkową trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Z ich pomocą remont czy aranżacja łazienki domowej, hotelowej lub znajdującej się w innych obiektach użytku publicznego przebiegnie szybko i bez komplikacji. To idealny sposób na stworzenie łazienki marzeń.

Postaw na armaturę łazienkową z kolekcji Cersanit Market i przekonaj się o jej wyjątkowości!

W kolekcji Cersanit Market na uwagę zasługują między innymi kompakty WC z deską duroplastową antybakteryjną, z poziomym odpływem i bocznym odprowadzeniem wody, które uzupełniono o system spłukiwania pozwalający na znaczne zaoszczędzenie wody. Nie mniejszą popularnością cieszą się także umywalki, których ogromną zaletą jest możliwość ich zawieszenia, dzięki czemu można umieścić je w dowolnym miejscu, a wysokość zawieszenia dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym modele z serii Cersanit Market otrzymały biały kolor, który w ostatnich latach znacznie zyskał na popularności. Dzięki tej barwie pomieszczenie staje się optycznie większe i sprawia wrażenie higienicznie czystego. Ponadto biała armatura łazienkowa świetnie współgra z wieloma różnymi wystrojami wnętrz, zarówno ze stylem klasycznym, jak i nowoczesnym. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy w pełni funkcjonalnych i eleganckich łazienek.

Cersanit Market - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Na rynku występuje mnogość akcesoriów i elementów służących do wykończenia naszej łazienki. Kafelki, płytki czy gres? Nie jest to prosty wybór. Szczególnie w sytuacji, w której musimy zdecydować się także na baterię, kabinę, oświetlenie i wiele innych rzeczy. Nikt nie projektuje swojej łazienki od początku. Warto więc zainspirować się stylowymi aranżacjami.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W ostatnim czasie ze względu na konieczność oszczędzania wody przybywa zwolenników prysznica. Są jednak sytuacje, w których to wanna będzie niezbędna do realizacji naszych celów. Stając w obliczu dokonania koniecznego wyboru, warto przeanalizować swoją sytuację. Mówimy w końcu o sprzęcie, który ma nam służyć przez wiele lat.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Obecne techniki budowlane sprawiają, że coś, co niegdyś było związane z wiecznym brudem i chaosem, ma zupełnie inny obraz. Takim zjawiskiem jest remont. Nie odwlekaj odświeżenia Twojego domu lub mieszkania, ale dowiedz się, że nie ma się czego bać. Poznaj sposoby na proste przejście przez cały okres remontu.