Filtruj (6 products)

Cena

285,00 zł - 600,00 zł

Cersanit - Seria Mille

(2 produktów)
i

Różnorodna seria Cersanit Mille składa się z doskonałej jakości baterii w wielu wariantach. Wszystkie cechują się precyzją wykonania oraz nowoczesną, bardzo atrakcyjną stylistyką, o którą zadbali znani i cenieni projektanci. Urządzenia są wykonane ze stali pokrytej chromem.

Więcej informacji o Cersanit Mille

Wybór właściwej armatury łazienkowej może stwarzać niemały problem, bo choć wybór jest ogromny, nie wszystkie wersje spełniają oczekiwania klientów. Dlatego warto zdecydować się na model firmy, której asortyment jest znany i ceniony nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wielu renomowanych marek, w tym również produkty firmy Cersanit, wśród których na uwagę zasługuje między innymi kolekcja baterii łazienkowych Cersanit Mille . W jej skład wchodzą modele umywalkowe, natryskowo-wannowe, natryskowe oraz bidetowe.

Przy produkcji kolekcji Cersanit Mille posłużono się innowacyjnymi rozwiązaniami popartymi wieloletnim doświadczeniem i naukową wiedzą, dzięki czemu komfort ich użytkowania został znacznie zwiększony. Zastosowany perlator pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o 50 procent i tym samym przyczynia się do mniejszych wydatków. Z kolei w głowicy zastosowano system pozwalający na dowolne i swobodne regulowanie siły strumienia wody, co również nie pozostaje bez wpływu na zmniejszenie kosztów jej zużycia.

Nowoczesne baterie Cersanit Mille - modne, wygodne w obsłudze, łatwe w montażu!

Uwagę zwraca przede wszystkim niebanalny design baterii Cersanit Mille . Prostokątne, delikatnie zaokrąglone kształty wskazują na surowość stylu, który należy uznać za minimalistyczny, tym bardziej że zastosowanie elementów dekoracyjnych zostało ograniczone do minimum. Jedyną ozdobę stanowią wycięcia w uchwytach. W naszej ofercie dostępne są wersje w kolorze białym, czarnym oraz chromowanym. Taka gama barw pozwala z powodzeniem zdecydować się na wersję, która wpisze się w kolorystykę łazienki.

Kolor czarny polecamy przede wszystkim do wnętrz utrzymanych w stylu industrialnym czy też w stylu skandynawskim, ponieważ jak radzą styliści, nawet odrobina czerni dobrze wpłynie na wnętrza, w których dominuje biel. Do stylu skandynawskiego będą pasować także baterie białe, które warto wziąć pod uwagę również na przykład przy wystroju marynistycznym. Z kolei baterie Cersanit Mille w kolorze chromu sprawdzą się we wszystkich przestrzeniach łazienkowych, gdyż ta barwa zarezerwowała sobie stałe miejsce właśnie w łazienkach.

Cersanit Mille - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Urządź swoją łazienkę ze smakiem i stylem, którego często brakuje polskim domom. Dowiedz się, jakie kafelki są najlepsze, jak dobrać proporcje lustra oraz jakie rozwiązania są modne w danym sezonie. Sprawdź gotowe inspiracje, aby we własnym domowym zaciszu z Twojej łazienki wykonać dzieło sztuki, które będzie cieszyło przez lata.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa zapewnia spory komfort użytkowania i jest niezastąpiona w wielu sytuacjach. Dobrze jest jednak od czasu do czasu wygrzać kości i stawy w gorącej wodzie i odbyć prawdziwą kąpiel. Dowiedz się, jakie są wady i zalety wanny oraz prysznica. To istotne, jeśli urządzasz łazienkę, bo Twój wybór będzie Ci towarzyszył przez lata.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont może doprowadzić do kilku niespodziewanych rezultatów: odnowimy mieszkanie, nadamy mu uroku i blasku, poprawimy w dłuższej perspektywie swoje samopoczucie. Wszystko to osiągniemy o tyle, o ile nie przestraszymy się chwilowych niedogodności. Sprawdź, co na ten temat napisaliśmy na naszym blogu.