Cersanit - Seria Onega

(0 produktów)
i

Poznaj już dziś serię Cersanit Onega, która odmieni każde wnętrze łazienkowe. W jej składzie znajdują się wysokiej jakości elementy, a wśród nich kabiny prysznicowe wykonane z transparentnego szkła z chromowanymi profilami. Wprowadź do swojej łazienki elegancję i luksus!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Onega

We współczesnych przestrzeniach mieszkalnych, łazienki najczęściej nie należą do największych pomieszczeń. Niewielka przestrzeń sprawia, że każdy szuka armatury łazienkowej i rozwiązań, które pozwalają zaoszczędzić nieco miejsca. Rozwiązaniem tego problemu mogą być meble łazienkowe z kolekcji Cersanit Onega , które pozwalają na zaaranżowanie przestrzeni z wykorzystaniem jej potencjału w maksymalny sposób. Seria ta to między armatura łazienkowa, która wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i z największą starannością, które zachwycają swoim designem, a zarazem prostotą.

Seria produktów Cersanit Onega to funkcjonalność połączona z estetyką i klasyczną elegancją. To wszystko sprawia, że elementy te doskonale dopełniają każde wnętrze łazienkowe, pozwalając je odpowiednio zaaranżować, a także zorganizować, tak, aby każdy element znalazł swoje miejsce nawet w najmniejszych łazience. Wykończenie wysoki połysk wszystkich elementów z tej kolekcji sprawia, że łazienka wyposażona właśnie w nie nabiera nowego i zdecydowanie bardziej nowoczesnego wyglądu.

Nowoczesna armatura w atrakcyjnych cenach

Nowoczesne wykończenie kolekcji sprawia, że nie tylko pozwala ona na optymalne wykorzystanie przestrzeni w łazienkach, ale też sprawia, że każdy z tych elementów staje się ozdobą. Na szczególną uwagę spośród całej gamy produktów zasługują wszystkie elementy, takie jak meble i wyposażenie łazienkowe. Modele z oferty Cersanit Onega jednak doskonale odnajdują się nawet w niewielkich pomieszczeniach, wystarczy jedynie odpowiednio je ustawić, by korzystanie z łazienki stało się przyjemnością.

Kolekcja Cersanit Onega dostępna naszym sklepie, oprócz swojej funkcjonalności odznacza się także niebanalnym nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Gładkie i wyjątkowe powierzchnie, wykonywane z materiałów opornych na wilgoć oraz trudne warunki panujące w łazienkach, sprawia, że przez wiele lat będą one prezentowały się wciąż jak nowe. Dodatkową zaletą powierzchni wykończonych na wysoki połysk jest łatwość w ich pielęgnacji.

Cersanit Onega - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka jest miejscem, o które powinniśmy szczególnie zadbać. Płytki, fugi, kafelki, lustra – od mnogości dodatków i towarów można dostać oczopląsu. Nie da się iść do supermarketu budowlanego i kupować na ślepo poszczególnych produktów wykończeniowych do łazienki. Musimy mieć jakieś pojęcie albo projekt. Wiele inspiracji znajdziecie na naszym blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Dzisiejsze kabiny prysznicowe są wyposażone w dodatki, do których szybko przywykniemy. Już od dawna wąż i słuchawka prysznicowa nie są jedynymi elementami, które znajdziemy w nowoczesnych kabinach. Dysze, radio, deszczownice, to tylko niektóre z możliwych udogodnień oferowanych przez producentów. Może jednak dla nas lepszą będzie wanna…

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont ma wiele zalet i wad. Zalet nie zwiększymy, za to wady możemy zminimalizować. Między innymi możemy odpowiednio wcześnie nająć fachowca. Następnie z kolei dobrze będzie, jeśli zabezpieczymy nasze mieszkanie przed brudem i kurzem. Na koniec renowacji bądźmy gotowi na sprzątanie. Zaopatrzmy się w tym celu w potrzebne środki czyszczące.