Filtruj (1 product)

Cena

150,00 zł - 165,00 zł

Cersanit - Seria Senti

(1 produkt)
i

Kolekcja Senti firmy Cersanit składa się z podstawowych zestawów natryskowych. Wszystkie modele wchodzące w jej skład są wykonane ze stali pokrytej chromem, a słuchawki z wieloma funkcjami z pewnością spodobają się osobom lubiącym komfortową i pobudzającą kąpiel.

Więcej informacji o Cersanit Senti

Cersanit Senti

O komforcie korzystania z natrysku decyduje nie tylko wielkość kabiny, ale także i zestaw prysznicowy, jaki się w niej znajdzie. Dziś wybór ich jest ogromny i nie zawsze wiadomo, na co się zdecydować. Jednym z tych, który cieszy się sporą popularnością, a także i dobrymi opiniami wśród klientów jest Cersanit Senti . Produkt ten jest połączeniem wysokiej jakości wykonania oraz ciekawego designu, dzięki czemu idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych.

Zestawy natryskowe z przesuwnym uchwytem uznawane są za najbardziej praktyczne. Istnieje możliwość dopasowania natrysku do wzrostu domowników, dzięki czemu dla osób wyższych, jak i niższych użytkowanie go może być tak samo komfortowe. Przesuwny uchwyt znajduje się na chromowanym, prostym drążku. Model nie jest problematyczny podczas montażu a ze względu na wykończenie w kolorze – chrom błyszczący prezentuje się idealnie przez długi czas.

Dobrej jakości zestaw natryskowy

Podczas wyboru zakupu zestawu natryskowego powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego atuty wizualne, ale także na parametry techniczne. To właśnie one będą decydowały o tym, produkt ten będzie długo bezawaryjny, a także czy korzystanie z niego będzie prawdziwą przyjemnością. Cersanit Senti - należy do zestawów, które są często wybierane przez klientów naszego sklepu. Produkt znajduje się w relatywnie niskiej cenie, a ponadto posiada szereg zastosowań, dzięki którym będzie rozwiązaniem, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Słuchawka wchodząca w skład zestawu posiada aż pięć funkcji natrysku: massage, rain, mist, eco, pause. Dzięki takiej różnorodności można cieszyć się innym rodzajem kąpieli, kiedy tylko chcemy. Słuchawka została wyposażona w funkcję EasyClean, dzięki czemu czyszczenie jej jest niezwykle łatwe, a także dysze zabezpieczone są przed osadzaniem wszelkiego typu zanieczyszczeń. Wąż wchodzący w skład zestawu ma 200 centymetrów długości, a pokryty został wysokojakościową powłoką pcv. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Cersanit Senti - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jest wiele stylów, w których urządza się łazienkę. Warto zwrócić uwagę na ten, który jest określany mianem eco. Charakterystyczne dla niego jest użycie barw natury, jak i dodatków wykonanych z materiałów pochodzenia naturalnego. Jednak jeśli planujemy inwestycje, zastanówmy się, co naprawdę najbardziej do nas pasuje.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób zabieganych, często uprawiających sport. Jest to bardzo istotne, gdyż pod prysznicem szybko opłuczemy nasze ciało i przywrócimy mu świeżość. Inne są właściwości wanny, która bez wątpienia ma także wiele do zaoferowania. W przypadku urządzania łazienki trzeba zatem rozważyć, co jest dla nas lepsze.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Podczas remontu trzeba pamiętać o tym, że prowadzi on ku czemuś lepszemu. Stąd sprzątanie w jego końcowej fazie nie powinno nas zrażać i zniechęcać, ale powinniśmy raczej cieszyć się z pojawiającego się po każdym ruchu szmaty piękna. Z takim podejście przejdziemy z podniesionym czołem przez ten trudny czas.