Filtruj (12 products)

Cena

705,00 zł - 1 290,00 zł

Cersanit - Seria Sicilia

(0 produktów)
i

W kolekcji wanien Cersanit Sicilia znajdziesz tylko najlepsze modele, cenione za ich jakość, stylistykę i trwałość. Są wykonane z akrylu sanitarnego i zostały wzmocnione żywicą oraz włóknem szklanym, które nadają jej ogromnej twardości i stabilności. Na większość produktów przysługuje pełne 10 lat gwarancji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Sicilia

Cersanit Sicilia

Decydując się na zakup wanny do wyboru mamy nie tylko klasyczne, prostokątne, ale także modele wolnostojące, oraz narożne, asymetryczne, które dziś są coraz bardziej popularne. Wanny asymetryczne prezentują się wyjątkowo, dzięki czemu łazienka w jakiej się znajdą nie jest nudna i powtarzalna. Jednymi z tych, które w naszym sklepie cieszą się szczególnym zainteresowaniem są wanny z serii Cersanit Sicilia .

Wanny asymetryczne są propozycją przede wszystkim dla osób, które nie posiadają zbyt przestronnych łazienek. Są więc alternatywą dla kabin prysznicowych. We wnętrzach, w których każdy centymetr przestrzeni jest ważny – sprawdzają się idealnie. Pomimo niezbyt dużych rozmiarów zewnętrznych – są tak samo komfortowe jak te klasyczne, prostokątne. Zaletą wanien z serii Cersanit Sicilia jest nie tylko ciekawy kształt, ale i wysoka jakość wykonania. Dzięki czemu wanna jest funkcjonalna, a także dobrze się prezentuje przez długi czas.

Akrylowe wanny asymetryczne w niskiej cenie

W serii Cersanit Sicilia znajdują się wanny asymetryczne w różnych rozmiarach a także panele czołowe do nich. Wanny wyposażone są w siedzisko, co znacznie podnosi komfort użytkowania ich. Produkty te zostały wykonane z akrylu, dzięki czemu woda nie wychładza się szybko, materiał ten jest przyjemny podczas kontaktu ze skórą a także jest bezproblemowy podczas czyszczenia. Wanny z akrylu są lekkie – co znacznie ułatwia transport oraz montaż ich. Posiadają też właściwości antyseptyczne, dzięki czemu użytkowanie ich jest po prostu bezpieczne.

Odpływ boczny w wannach Sicilia znajduje się przy krótszym boku. Wanny sprzedawane są w komplecie razem z regulowanymi nóżkami, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do odpowiedniego montażu. Produkt posiada podwójne wzmocnienie wykonane z żywicy oraz włókna szklanego. Tym samym jest trwalszy, niż większość modeli oferowanych przez inne firmy. Wysoką jakość oferowanej wanny potwierdza długa, bo aż dziesięcioletnia gwarancja producenta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Cersanit Sicilia - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Aranżacja łazienki nie jest prosta i wymaga skupienia oraz czasu. Trzeba to robić stopniowo, w pierwszej kolejności skupiając się na makroelementach, aby następnie zaplanować rzeczy drobne. Pomogą nam w tym porady i wskazówki doświadczonych praktyków. Z ich pomocą zaprojektujemy łazienkę w sposób stylowy i ze smakiem.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy prysznic? Większość osób dokonuje tego wyboru ze względu na dostępny metraż mieszkania. Nie jest kłamstwem stwierdzenie, że do małej łazienki nie upchniemy zbyt dużej wanny. Jeśli jednak mamy wybór, warto zastanowić się, czy dla naszych przyzwyczajeń lepsza będzie wanna, czy wystarczy może słuchawka i parawan.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W remoncie ważna jest osoba fachowca, którego zatrudnimy. Osoba niedoświadczona zniweczy swoją chałturą nasz cały trud i zrazi nas do jakichkolwiek działań. Zorientujmy się zatem wśród osób dokonujących danych usług, czy są polecane przez innych, czy współpraca układa się z nimi dobrze. Po tym krótkim wywiadzie będziemy bliżsi szczęśliwego zakończenia czasu renowacji mieszkania.