Filtruj (13 products)

Cena

225,00 zł - 1 320,00 zł

Cersanit - Seria Smart

(3 produktów)
i

W kompleksowej ofercie kolekcji Cersanit Smart znajduje się wiele elementów łazienkowych, takich jak panele meblowe, wanny prostokątne, szafki pod umywalkę oraz słupki. Wszystkie charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem, zapewniają wiele lat użytkowania i są odporne na działanie wysokiej temperatury i wilgoci.

Więcej informacji o Cersanit Smart

We współczesnych przestrzeniach mieszkalnych, łazienki najczęściej nie należą do największych pomieszczeń. Niewielka przestrzeń rodzi zatem problem aranżacji, a także znalezienia miejsca na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. Rozwiązaniem tego problemu mogą być meble łazienkowe z kolekcji Cersanit Smart , które pozwalają na zaaranżowanie przestrzeni z wykorzystaniem jej potencjału w maksymalny sposób. Seria ta to między innymi szafki pod umywalkę, funkcjonalne słupki, a także panele meblowe do wanien, które zachwycają swoim designem, a zarazem prostotą.

Seria produktów Cersanit Smart to funkcjonalność połączona z estetyką i klasyczną elegancją, doskonale dopełni każde wnętrze łazienkowe, pozwalając je odpowiednio zaaranżować oraz zorganizować, tak, aby każdy element od ręczników poprzez środki czystości znalazł swoje miejsce, nawet w najmniejszych łazience. Wykończenie wysoki połysk wszystkich elementów z tej kolekcji sprawia, że łazienka wyposażona właśnie w nie nabiera nowego, bardziej nowoczesnego charakteru.

Funkcjonalne szafki i kompaktowe wanny

Nowoczesne wykończenie kolekcji sprawia, że nie tylko pozwala ona na optymalne wykorzystanie przestrzeni w łazienkach, ale także staje się jej ozdobą. Na szczególną uwagę spośród całej gamy produktów zasługują jednak wanny, które mogłoby się wydawać, zarezerwowane są jedynie do dużych łazienek. Modele z oferty Cersanit Smart , jednak doskonale odnajdują się nawet w niewielkich pomieszczeniach, wystarczy jedynie odpowiednio je w nich ulokować, aby móc cieszyć się odprężającym kąpielami.

Kolekcja Cersanit Smart dostępna naszym sklepie, oprócz swojej funkcjonalności odznacza się także niebanalnym nowoczesnym wyglądem. Lakierowane powierzchnie, wykonywane z materiałów opornych na wilgoć oraz trudne warunki panujące w łazienkach, sprawia, że przez wiele lat będą one prezentowały się wciąż jak nowe. Dodatkową zaletą powierzchni wykończonych na wysoki połysk jest łatwość utrzymania ich w czystości.

Cersanit Smart - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jesteś na etapie planowania remontu swojej łazienki, ale nie do końca wiesz, w jaki sposób się za to zabrać? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszym ciekawym artykułem. Dowiedz się, w jaki sposób stylowo zaprojektować łazienkę, na jaki styl najlepiej się zdecydować? O czym nie należy zapomnieć, aby nasza łazienka była zaprojektowana w sposób niebanalny?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jeżeli urządzasz swoją nową łazienkę albo planujesz odświeżyć starą, musisz zastanowić się nad tym, czy lepszym wyborem będzie kabina prysznicowa, czy może jednak wanna. Pomocny może okazać się dla Ciebie nasz wpis. Poznaj zalety wanien i kabin, sprawdź, które z tych urządzeń lepiej sprawuje się w większych, a które w mniejszych łazienkach.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Planujesz rozpocząć remont, ale obawiasz się, że razem z nim w parze przyjdzie ogromny chaos i bałagan? Udowadniamy, że nie musisz. Dzięki naszemu artykułowi zrozumiesz, że nie musisz bać się remontu. Dowiesz się, w jaki sposób przygotować się do tego przedsięwzięcia, poznasz informację, które sprawią, że remont będzie łatwiejszy i przyjemniejszy.