Filtruj (1 product)

Cena

180,00 zł - 195,00 zł

Cersanit - Seria Vibe

(0 produktów)
i

W sklepie 123lazienka.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i elementów wyposażenia łazienkowego, wśród których dostępne są wysokiej jakości zestawy natryskowe pochodzące z serii Cersanit Vibe. Poznaj wszystkie modele cechujące się eleganckim designem i starannym wykończeniem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Vibe

Czy jest coś przyjemniejszego od odprężającego prysznicu po całym dniu? Delikatny, ciepły strumień wody masujący ciało, przyjemnie rozluźnia mięśnie i koi nerwy. Chcąc móc korzystać z tego dobrodziejstwa, warto zainwestować w produkty z serii Cersanit Vibe dostępne w naszym sklepie, które idealnie dopełnią każdą kabinę prysznicową swoim zestawem natryskowym, pozwalając oddać się relaksowi za zamkniętymi drzwi kabiny prysznica.

Kolekcja Cersanit Vibe to modele zestawów prysznicowych dedykowane do montażu naściennego, które doskonale sprawdza się w każdej łazience, gdzie znajduje się kabina prysznicowa. W zestawie można znaleźć między innymi słuchawkę prysznicową, wąż prysznicowy z metalowym wytrzymałym oplotem o długości 150 centymetrów, stabilny i trwały drążek prysznicowy długości 70 centymetrów, a także uchwyt prysznicowy dedykowany do montażu naściennego, pozwalający odwieszać słuchawkę prysznicową po zakończonej kąpieli lub w jej trakcie. Produkty w tej kategorii oferowane są w naszym sklepie bez baterii łazienkowej w zestawie.

Nowy lepszy wymiar kąpieli, zapewniony przez produkty wysokiej jakości

Kolekcja Cersanit Vibe to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zachwycają użytkowników swoją trwałością, a także klasycznym nienagannym wyglądem chromowanych powierzchni, wszystkich elementów zestawu. Słuchawka prysznicowa z tej kolekcji posiada wygodą trzystopniową regulację natężenia natrysku. Pozwalająca na ustawienie słuchawki na strumień Rain, Bubble, a także Eco. Ponadto została ona wykończona za pomocą silikonowej nakładki, która ułatwia czyszczenie jej z kamienia i osadu z mydła.

Dzięki tym produktom Twoja łazienka nie tylko nabierze nowego, eleganckiego wyglądu, ale także stanie się ekologiczna, wszystko za sprawą nowoczesnej technologii Cersanit Turbo Air, która sprawia, że woda wypływająca ze słuchawki, zostaje napowietrzona, przez co sprawia wrażenie, że jest jej więcej niż w rzeczywistości. Skutecznie wpływa na zużycie wody w trakcie kąpieli, przyczyniając się tym samym do oszczędności na rachunkach za media, a także ochrony środowiska naturalnego.

Cersanit Vibe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Wykończenie łazienki może nastąpić w jednym z wielu stylów. Należą do nich przykładowo styl eko, styl retro oraz styl high-tech. Przed przystąpieniem do właściwych prac musimy zastanowić się, który z nich oddaje najbardziej naszą naturę, a następnie go konsekwentnie realizować. Przemyślmy nasz wybór, ponieważ będzie nam towarzyszył przez długie lata.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W młodych małżeństwach, które planują zakup domu lub mieszkania jest prowadzona dyskusja – do łazienki wanna, czy prysznic? Nie jest to dziwne, gdyż od naszej decyzji będzie zależała nasza przyszłość. Warto więc rozważyć, co bardziej odpowiada nam teraz, a co z kolei za kilka lat. Wybór, którego dokonamy, będzie nam towarzyszył przez długi czas.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Renowacja naszego domu wiąże się z dużą ilością pracy i nieporządku. Nad czekającym nas chaosem możemy jednak zapanować. Wystarczą proste czynności. Przykładowo w utrzymaniu porządku pomogą nam stare ręczniki. Wystarczy, że zmoczymy je wodą, doskonale zabezpiecza nas przed kurzem przedostającym się pod framugami drzwi. Więcej porad jest dostępnych za darmo na odpowiednich blogach.