Filtruj (12 products)

Cena

210,00 zł - 855,00 zł

Cersanit - Seria Virgo

(12 produktów)
i

Wanna prostokątna Cersanit Virgo to doskonały sposób na stworzenie niezwykłej aranżacji w każdej łazience. Nowoczesny design i idealnie wyprofilowane oparcie sprawią, że wieczorna kąpiel zawsze będzie cudownym doznaniem, szczególnie po ciężkim, stresującym dniu.

Więcej informacji o Cersanit Virgo

Elegancka i stylowa wanna marki Cersanit z kolekcji Virgo doskonale wpasuje się w wystrój nowoczesnej oraz klasycznej łazienki. Wykonana została z wysokiej jakości antyalergicznego akrylu w innowacyjnym kolorze Cersanit White, który przez wiele lat zachowuje perfekcyjny odcień. Wanna posiada podwójne wzmocnienie obudowy wykonane z żywicy i włókna szklanego. Przy krótszym boku zlokalizowany jest boczny odpływ, a perfekcyjnie wyprofilowane siedzisko oraz oparcie gwarantują wysoki komfort podczas kąpieli. Wanna Cersanit Virgo dostępna jest w kilku rozmiarach i objęta jest gwarancją producenta przez okres 10 lat. Do każdego modelu można osobno dokupić obudowę oraz panel, ponadto istnieje możliwość instalacji parawanu nawannowego, a regulowane nóżki są dołączone do każdego kompletu.

Cersanit Virgo - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jednym ze stylów, w których można wykończyć łazienkę, jest tzw. styl eko. Bazuje on na nawiązaniu do natury. Płytki użyte do takiej aranżacji są najczęściej matowe, a kolory dodatków stonowane i nawiązujące do barw przyrody. Często spotykane są elementy drewniane wystroju jak na przykład meble, czy deski klozetowe.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Dzisiejsza wanna dzięki dobrodziejstwu techniki i dostępnych materiałów może bardzo łatwo zostać zaadaptowana do pełnienia funkcji prysznica. Wystarczy odpowiednia bateria oraz materiałowy lub szklany parawan. Sprawi to, że w momencie, w którym czas będzie nas naglił, szybko obmyjemy własne ciało. W chwili relaksu będziemy mogli oddać się gorącej kąpieli.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Sprawne przejście przez remont sprowadza się do przyjęcia odpowiedniego planu. Warto więc myśleć o nim wcześniej. W pierwszych punktach planu powinny znaleźć się te, dotyczące przewidywanych prac. Następnie poświęćmy czas na dobór fachowca. Po tych czynnościach przystąpmy do prac właściwych, a przekonamy się, że renowacja domu może pójść sprawnie.