Cersanit - Seria Xantia

(0 produktów)
i

Seria Xantia to jedyna w swoim rodzaju kolekcja o nowoczesnym wzornictwie, prosta i jednocześnie niezwykle elegancka. Kubistyczna forma mebli łazienkowych o lakierowanych na wysoki połysk frontach w kolorze ponadczasowej bieli, wyposażona w wygodne uchwyty sprawia, że zestaw prezentuje się wyjątkowo szykownie i doskonale sprawdzi się w każdej łazienkowej aranżacji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Xantia

Funkcjonalna i stylowa łazienka, to składowa bardzo wielu elementów. W tego typu wnętrzach nie liczy się jedynie armatura łazienkowa, ale także inne elementy takie jak na przykład meble łazienkowe, które powinny cechować się podwyższoną odpornością na uszkodzenia, a także wpływ wilgoci, a do tego prezentować się stylowo i z klasą. Tak jak oferowane w tej kategorii naszego sklepu meble łazienkowe z kolekcji Cersanit Xantia , które zostały wykonane w uniwersalnym białym kolorze pozwalającym dopasować je do większości wnętrz łazienkowych.

W tej kategorii znajdą Państwo aż dwa modele szafek pod umywalkę o różnorodnych wymiarach, dzięki czemu można je dopasować do każdej łazienki bez względu na jej wielkość, jak także elegancki słupek, z półkami, pomagający zorganizować przestrzeń łazienkową, a także zapewniający miejsce do przechowywania, oraz niezwykle stylowe i eleganckie, dopasowane do pozostałych elementów kolekcji lustro, które jest nieodłącznym dodatkiem w każdej łazience.

Wysoka jakość wykonania i niezawodna trwałość oraz uniwersalność

Meble łazienkowe z kolekcji Cersanit Xantia charakteryzują się przede wszystkim uniwersalnością. Zostały one bowiem wykonane z wysokiej jakości płyty MDF, zabezpieczonej przed działaniem niekorzystnych czynników panujących w łazienkach, a także wykończonych na wysoki połysk. Dzięki czemu ich czyszczenie jest niezwykle proste i przyjemne. Stylowe szafki umywalkowe, oprócz funkcji maskującej elementy instalacji hydraulicznej umywalek, pozwalają także na przechowywanie w nich różnego rodzaju akcesoriów łazienkowych, dzięki wbudowanej szufladzie.

Wszystkie meble z tej kolekcji zostały dodatkowo wyposażone w funkcję cichego domykania, a także możliwość pełnego wysunięcia szuflady oraz otwarcia szafek. Elementy te doskonale sprawdzą się w łazienkach zarówno wykończonych w nowoczesnym stylu, dodając im klasycznego charakteru, jak także tych tradycyjnych, idealnie łącząc się z umywalkami, wanną i sedesem z tej samej marki. Dzięki nim stworzysz spójną aranżację wnętrza bez większego wysiłku.

Cersanit Xantia - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. Inwestujemy w jej wykończenie olbrzymie pieniądze. Dobrze więc, abyśmy nie żałowali wydanych środków. Z tego względu przed przystąpieniem do prac w naszym pomieszczeniu sanitarnym zastanówmy się, w jakim stylu chcemy je urządzić.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? Z tym pytaniem zetknął się każdy, kto urządzał kiedykolwiek dom lub mieszkanie. Będą sytuację, kiedy wybór podyktuje nam rzeczywistość – po prostu wanna nie zmieści się do naszego mieszkania. Jeśli jednak nie mamy tego ograniczenia, wówczas zastanówmy się, czy większe korzyści będziemy mieli z eleganckiej balii, czy kabiny prysznicowej.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W remoncie ważne jest nasze nastawienie. Jeśli podejdziemy do niego sceptycznie od samego początku, wówczas takie samo będzie nasze spojrzenie na efekt. Z tego względu warto na samym początku uzmysłowić sobie, że działania związane z renowacją naszego domu lub mieszkania mają uczynić nasze życie łatwiejszym, powodując chwilowe trudności.