Filtruj (4 products)

Cena

360,00 zł - 1 440,00 zł

Cersanit - Seria Zen

(0 produktów)
i

Cersanit Zen to seria prostokątnych wanien o nowoczesnym designie, których doskonale wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki zapewnią niesamowity komfort podczas kąpieli. Elegancka i funkcjonalna wanna o klasycznym kształcie została wykonana z wysokiej jakości akrylu sanitarnego i będzie idealnym uzupełnieniem aranżacji nawet niewielkiej łazienki.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Zen

Wanna pozwala na odrobinę relaksu po ciężkim dniu, bo czy jest coś przyjemniejszego niż gorąca kąpiel zmiana, która rozluźnia mięśnie oraz koi zmysły? Dlatego też uważana ona jest za jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki. Idealne wanny nie tylko zapewniają relaks niczym w SPA we własnym domu, ale także funkcjonalność i trwałość na lata. Dlatego też w naszym sklepie, w tej kategorii oferujemy armaturę łazienkową z kolekcji Cersanit Zen , która przyciąga uwagę swoimi klasycznymi kształtami.

Te eleganckie i komfortowe wanny zapewniają niebywałą wygodę użytkowania, wszystko za sprawą funkcjonalnego wnętrza z podłokietnikami, a także wygodnym wyprofilowanym oparciem. Zapewniającymi możliwość odciążenia pleców oraz ramion w trakcie oddawania się relaksującej kąpieli, przez wszystkich domowników niezależnie od wieku. Przestronne powierzchnie wanien z tej kolekcji sprawdzają się zwłaszcza w dużych łazienkach, gdzie można je swobodnie ulokować w aranżacji.

Postaw na wyjątkową wannę w swoim wnętrzu, aranżując je z elementami marki Cersanit

Prostokątne wanny z kolekcji Cersanit Zen pozwalają na dużą swobodę aranżacji wnętrza. Dedykowane są one do montażu przy ścianie, jednak jeśli chodzi o ich obudowę, pozostaje pełna dowolność. W zależności od pomysłu i potrzeb można zdecydować się na obudowanie ich za pomocą płytek, w tym samym kolorze co ściany łazienki, lub wykorzystać w tym celu specjalne dedykowane panele, zwiększające walory estetyczne wanny, a także nadające jej klasycznego wyglądu.

Kolekcja Cersanit Zen to elementy wykonane z wysokiej jakości akrylu łazienkowego, który wykazuje duża odporność na zarysowania, a także uszkodzenia w trakcie użytkowania. Ponadto wanny te zostały pokryte specjalną, połyskującą powierzchnią ułatwiającą ich czyszczenia, a ich dna zostały wzmocnione, dla większego bezpieczeństwa użytkowania. Dzięki czemu decydując się na ich zakup do swojej łazienki, można być pewnym, że będą one służyć przez długie lata bez szwanku, ciesząc oko swoim klasycznym wyglądem.

Cersanit Zen - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka jest zaraz po kuchni najważniejszym pomieszczeniem w naszym domu. Nie ma w tym niczego szczególnie dziwnego, biorąc pod uwagę podstawowe czynności, które w niej wykonujemy. Stąd, jeśli jesteśmy na etapie jej urządzenia, rozważmy styl, w którym ma to nastąpić. Dowiedzmy się na przykład czegoś więcej o rozwiązaniach high-tech.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Współczesne wanny są często wyposażone w dysze hydromasujące. Zapewniają nam one masaż wodny i skuteczny odpoczynek. Jeśli do takiej kąpieli dorzucimy sole mineralne, wówczas mamy pewność, że będziemy zadowoleni z efektów. Mankamentem proponowanego relaksu jest jego koszt… Może więc w naszym życiu do naszej łazienki lepiej nada się kabina prysznicowa?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Aby komfortowo przejść przez trudny czas remontu, musimy uzmysłowić sobie, że ktoś będzie musiał po nim posprzątać. Fachowiec uporządkuje remontowane pomieszczenie. W pozostałym zakresie ten smutny obowiązek spocznie na nas. Warto zaopatrzyć się odpowiednio wcześnie w potrzebne środki czyszczące. Poznaj także inne porady, które sprawią, że chętniej zdecydujesz się na remont.