Cersanit - Seria Zenit

(0 produktów)
i

Chcesz urządzić łazienkę w minimalistycznym stylu? Postaw na produkty z serii Zenit, które cechują się prostą, geometryczną formą. Dzięki idealnemu zestawieniu elementów marki Cersanit stworzysz funkcjonalną i łatwą w utrzymaniu czystości przestrzeń, która stanie się bardziej przestronna i przyjazna użytkownikom.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Zenit

Marka Cersanit to szeroki wybór różnego rodzaju elementów armatury łazienkowej, od wanien, przez umywalki, baterie łazienkowe, a także systemy spłukiwania WC podtynkowe, skończywszy na sedesach. Kolekcja Cersanit Zenit oferowana w naszym sklepie w tej kategorii, obejmuje właśnie w głównej mierze ostatnią z wymienionych grup produktów. Można w niej znaleźć idealne komponujące się ze współczesnymi urządzonymi w nowoczesnym stylu łazienkami. Sedesy sprzedawane w komplecie wraz z deską, których montaż zajmuje naprawdę niewiele czasu.

W łazienkach liczą się funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązania, które zapewnią komfort w trakcie korzystania z niej. To właśnie zapewniają sedesy z kolekcji Cersanit Zenit . Spełnią one wymagania nawet najbardziej wymagających osób, zapewniając wygodę użytkowania, połączoną z minimalistycznym designem, a także wysoką jakością wykonania z najwyższej jakości materiałów.

Dlaczego warto wybrać WC Cersanit Zenit do swojej łazienki

Fenomen Cersanit Zenit polega na funkcjonalności tej kolekcji. Została ona zaprojektowana tak, aby idealnie wpasowywać się w różnego rodzaju powierzchnie łazienkowe, bez względów na jej wymiary czy też styl, w jakim została ona urządzona. W kolekcji tej można znaleźć kompakty WC, wraz z dedykowaną do nich deską. Każdy z kompaktów został dodatkowy w opcje możliwości regulacji ilość spłukiwanej wody, dla zapewniania jeszcze bardziej ekonomicznego rozwiązania, a także dbałości o środowisko naturalne. Śnieżnobiała biel kompaktów, a także subtelny połysk, sprawiają, że każda łazienka wyposażona właśnie w nie nabierze nowego stylowego charakteru.

Kompakty z kolekcji Cersanit Zenit zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, ceramicznych, a także zapewniają łatwość ich montażu dzięki standardowym parametrów, pasujących do większości instalacji łazienkowych. Na szczególną uwagę zasługuje jednak deska dołączona w zestawie do kompaktów, która ma właściwości antybakteryjne, dzięki czemu korzystanie z niej jest niezwykle higieniczne. Została ona wykonana z wysokiej jakości polipropylenu, słynącego ze swojej trwałości.

Cersanit Zenit - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Prawdziwym wyzwaniem, które stoi przed wieloma osobami, jest wykończenie łazienki. Jest to związane z olbrzymią ilością elementów i dodatków, które trzeba wybrać. Jeśli jesteś w opisywanej sytuacji, zastanów się, w jakim stylu wykończenie jest dla Ciebie najlepsze. Wtedy już będziesz wiedział, które materiały budowlane i dodatki wybrać.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zarówno kabina prysznicowa, jak i wanna mają swoje wady i zalety. Ważne jest, aby poznać je odpowiednio wcześnie. Czy zdajemy sobie na przykład sprawę z tego, że wanna wymaga dużo więcej pracy w utrzymaniu jej w czystości. Kabina prysznicowa nie zapewni z kolei tyle relaksu. To tylko dwie cechy każdego z rozwiązań. Jest ich jednak wiele więcej.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont wymaga czasu, pieniędzy i spokoju. O wszystkie te rzeczy możemy zadbać odpowiednio wcześnie. Czas uzyskamy przez właściwe planowanie i stworzenie harmonogramu prac. Pieniądze z kolei musimy zebrać z delikatną nadwyżką na niespodziewane wydatki. Spokój uzyskamy przez właściwe przygotowanie (np. zabezpieczenie części domu przed zabrudzeniem).