Cersanit - Seria Zuro

(0 produktów)
i

Elegancka i zgrabna umywalka o nowoczesnym designie to produkt z serii Zuro, wykonany z niezwykle wytrzymałego konglomeratu. Prostokątny kształt z wpuszczaną w blat głęboką, półokrągłą misą o gładkiej i przyjemnej w dotyku powierzchni nadaje umywalce delikatności i lekkości. Produkt jest idealną propozycją dedykowaną niewielkim łazienkom.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Cersanit Zuro

Żadna łazienka nie obędzie się bez umywalki, to właśnie dzięki niej każdego dnia wykonywana jest na przykład poranna toaleta. Dlatego też powinna być ona wykonana z wysokiej jakości materiałów, także zapewnić wysoki komfort użytkowania, niezależnie od wykonywanych z jej wykorzystaniem czynności. Dla miłośników klasycznych modeli umywalek oferujemy w tej kategorii produkty z kolekcji Cersanit Zuro , które przyciągają uwagę swoim klasycznym designem, a także niebanalnym materiałem wykorzystanym do ich produkcji.

Montaż umywalki, jeszcze do niedawna wiązał się z koniecznością zamaskowania nieestetycznych elementów instalacyjnych, ulokowanych bezpośrednio pod misą. Dzięki modelom umywalek wpuszczanych w blat problem ten został całkowicie rozwiązany. Przykładem tego typu umywalek są te obecne w kolekcji Cersanit Zuro , na którą składają się dwa modele o klasycznym prostokątnym kształcie, a także różnych wymiarach, dla możliwości dopasowania ich do swoich potrzeb, a także wymiarów łazienki.

Połącz umywalka z szafką i ciesz się estetycznym wyglądem

Umywalki z kolekcji Cersanit Zuro to modele z półokrągłym wnętrzem misy, a także przelewem i centralnie zlokalizowanym odpływem. Niski rant umywalki, a także jej niewielka waga sprawia, że prezentuje się ona fenomenalnie w połączeniu z wybraną szafką pod umywalkę z innych kolekcji tego producenta, takich jak na przykład SMART dostępnych także w naszym sklepie. Nada ona wnętrzu stylowego wyglądu niezależnie od pozostałych elementów wystroju.

Produkty dostępne w naszej ofercie z kolekcji Cersanit Zuro zostały wykonane z innowacyjnego materiału, jakim jest konglomerat, który wykazuje niezwykłe właściwości odpornościowe na zarysowania, a także uszkodzenia, a także pozwala na renowację umywalki, w momencie, kiedy przestają wyglądać one jak nowe. Zaletą tego materiału jest także fakt, że pozostaje ona zawsze przyjemna w dotyku. Dodatkowo gładka powierzchnia umywalek ułatwia utrzymywanie ich w należytej czystości, dzięki czemu zawsze będą one wyglądały perfekcyjnie, zdobiąc każdą łazienkę.

Cersanit Zuro - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka w stylu high-tech jest coraz częściej spotykana w polskich mieszkaniach. Jej główną cechą jest minimalizm i wyjątkowa praktyczność w użyciu. W wykończeniu królują połyskliwe powierzchnie, najczęściej w kolorach zimnych. Spotkamy pełno nowinek technicznych jak na przykład monitor w kabinie prysznicowej czy głośniki. A to tylko jeden z wielu stylów…

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna nada się świetnie do domów lub mieszkań, gdzie razem z dorosłymi mieszkają małe dzieci. W przypadku konieczności ich kąpieli nie będziemy się musieli zbytnio martwić tym, że zachlapią całą łazienkę, przy okazji zabawy w wodzie. Jeśli jednak mieszkamy sami, a mycie się chcemy maksymalnie skrócić, wówczas to kabina prysznicowa jest dla nas rozwiązaniem.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dobry remont wymaga stworzenia dobrego planu. Ten ostatni wymaga zaplanowania ram czasowych z wyraźnym określeniem, kiedy remont powinien się zakończyć. Następnie musimy wynająć fachowca, który będzie w stanie w przyjętym przez nas terminie wykonać przewidziane prace. Po tych dwóch czynnościach powinniśmy się uspokoić i przekonać, że równie prosto pójdzie z dalszymi etapami renowacji.