Dlaczego my?

Mamy szereg zalet, sprawdź dlaczego warto u nas kupować
1
 

Wysyłamy do ponad 20 krajów UE

Nie ograniczamy się żadnymi granicami. Nasze produkty wysyłamy tam, gdzie są nasi klienci, a ci zamieszkują niemal każde miejsce w Europie.

2
 

Największy sklep na allegro w kategorii DOM I OGRÓD

U nas jakość idzie w parze z ilością, o czym można przekonać się, odwiedzając nasz sklep na Allegro, gdzie znajduje się najlepsze i największe wyposażenie do domu i ogrodu.

3
 

Wysyłka poza Polskę + NIP Europejski VAT 0%

Oferujemy szybką i przede wszystkim tanią wysyłkę towaru w dowolne miejsce. Chcemy bowiem, aby każdy mógł cieszyć się zaletami naszych produktów.

4
 

Szybkie płatności PayU i kartą płatniczą

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i ułatwiamy im sposoby płatności za nasze produkty. Dzięki temu mogą oni wybrać taki, który najbardziej im odpowiada.

 

Wielokrotnie nagradzani

Naszych klientów traktujemy priorytetowo przed i po sprzedaży, a nasze zaangażowanie zostało juz docenione

 
 

Laureat konkursu Laur Eksperta 2018

Nasi eksperci każdy produkt oceniają indywidualnie i przyjmują kryteria właściwe dla danego typu towaru/usługi. Przyznając "Laur Eksperta", bierzemy pod uwagę w szczególności: jakość produktu/usługi, zgodność produktu/usługi z potrzebami konsumentów, cechy produktu wpływające na jego konkurencyjność, wyróżniające produkt na rynku

 

Ceneo 2018 w kategorii Budowa i Ogród

Uczestnicy wybierani są w 14 kategoriach spośród sklepów, które w ankiecie pozakupowej wysyłanej do klientów, uzyskały najwyższe wyniki. Jest to podsumowanie, które dzięki opiniom użytkowników weryfikuje kompleksowo: jakość obsługi klienta oraz przebieg transakcji - od zakupu do odbioru produktu

 

1 miejsce w rankingu Zaufanych opinii

Wyposażyć łazienkę elegancko i funkcjonalnie wcale nie jest łatwo. Wie to każdy, kto kiedykolwiek stanął przed takim wyzwaniem. Dzięki sklepowi 123lazienka.pl zadanie jest jednak zdecydowanie prostsze. Bo duży wybór to jedno, ale równie ważna jest podpowiedź, co wybrać i jak zaaranżować, by prezentowało się doskonale

 

Ceneo 2017 w kategorii Budowa i Ogród

W tegorocznym zestawieniu zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie aż 2,5 mln ankiet wypełnionych przez użytkowników serwisu w okresie od września 2016 do października 2017. Nagrody rozdano w 11 kategoriach branżowych, a także wyłoniono najlepsze sklepy w usłudze „Kup na Ceneo”, najlepsze tegoroczne „Debiuty” oraz „Wybór Użytkowników” oparty o głosowanie internautów. Łącznie wyróżniono 42 sklepy.