Filtruj (880 products)

Cena

0,00 zł - 2 895,00 zł

Seria

pokaż wszystkie...

DEANTE

(214 produktów)
i

DEANTE to firma, która od niemal 30 lat dostarcza na rynek doskonałej jakości wyposażenie łazienkowe, a za wartości kluczowe uznaje jakość, design i polskość. Jej produkty są cenione przez wielu klientów z Polski, ale także z zagranicy i są eksportowane do niemal 50 krajów na całym świecie. Posiadają wieloletnią gwarancję, a przy ich wytwarzaniu posłużono się innowacyjnymi technologiami i wykorzystano najlepsze podzespoły. Na uwagę zasługują przede wszystkim doskonałej jakości boksy podtynkowe, baterie łazienkowe i kuchenne, zlewozmywaki ceramiczne, granitowe i stalowe, panele natryskowe, kabiny i brodziki, ceramika łazienkowa oraz akcesoria łazienkowe.

Więcej informacji o Deante

DEANTE wytwarza też osłony brodzika, odpływy liniowe i ścienne, syfony kwadratowe i teleskopowe, różnej długości węże natryskowe rozciągliwe (o bogatej gamie kolorystycznej), wylewki, korki czyszczące, drzwi wnękowe szklane, czy też preparaty do impregnacji zlewozmywaków granitowych, które minimalizują powstawanie zacieków i osadów kamiennych oraz chronią przed brudem.

Mamy do czynienia ze znakomitymi produktami

Firma DEANTE dba przede wszystkim o to, żeby wytwarzane przez nią produkty cechowała wysoka jakość. Te założenia są jedynie pustymi słowami, wypowiadanymi po to, żeby wzbudzić zaufanie, ponieważ rzeczywiście mamy do czynienia ze znakomitymi produktami, które zostają objęte długoletnią gwarancją. Tym sposobem konsumenci zyskują pewność, że nabyta przez nich kabina, umywalka, bateria wannowa czy kuchenna są mocne, wytrzymałe i przetrzymają wiele przepływów wody. Warto zauważyć, że wszystkie wyroby są dokładnie brane pod lupę na każdym etapie: począwszy od projektowania, poprzez produkcję, aż do wprowadzenia na rynek. Jednak to jeszcze nie koniec stawiania sobie wyzwań, jako że firma DEANTE chce być w pełni odpowiedzialna nie tylko za to, co dostarczyła na rynek, ale również chce mieć stuprocentową pewność, że sprzedane produkty będą dobrze służyć konsumentom. Przedstawiciele i kadra firmy pragną być absolutnie pewni, że oferowane przez nich węże natryskowe, syfony, brodziki, czy deski wolnoopadające będą idealnie spełniać swoje zadania - nie przez kilka, lecz przez wiele lat.

DEANTE Bateria, Prysznic i inne

Ćwierć dekady funkcjonowania DEANTE na rynku to sporo czasu, który nie poszedł na marne, ale został dobrze wykorzystany. Przedstawiciele i pracujący w firmie specjaliści nie osiedli na laurach, lecz wciąż poszukiwali lepszych rozwiązań mających na celu unowocześnienie oferowanych wyrobów, wprowadzenie jeszcze doskonalszych rozwiązań oraz innowacyjnych technik. Te lata pracy okazały się warte tego, by poświęcić je właśnie dla wspomnianych działań; dzięki temu konsumenci krajowi oraz zagraniczni wciąż darzą DEANTE ogromnym zaufaniem. To firma, dla której ważne są nie tylko same produkty, ale przede wszystkim odbiorcy, o czym świadczy również świetnie prosperująca sieć serwisowa mająca na celu obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Mamy do czynienia z firmą, dla której istotna jest funkcjonalność oferowanych produktów, dla również niebanalny design, stąd śledzenie najnowszych trendów w dekoracji wnętrz, współpraca z najlepszymi projektantami i twórcami.

DEANTE - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Lubisz wnętrza nawiązujące do natury? A może bliższy Twojemu sercu jest styl marynistyczny? Urządzając łazienkę pamiętaj aby wnętrze było nie tylko stylowe, ale przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. Kilka przydatnych wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniej stylistyki znajdziesz w artykule!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Masz niewielką łazienkę i zastanawiasz się czy lepiej sprawdzi się w niej prysznic czy wanna? A może chcesz połączyć obydwa rozwiązania? Przed takimi dylematami każdego dnia staje tysiące ludzi w całej Polsce. W artykule podpowiadamy jakimi kryteriami kierować się podczas zakupów.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Na słowo ,,remont” masz ochotę wziąć nogi za pas i nigdy już nie wracać? Spokojnie - wiele osób reaguje tak samo. Doskonałym sposobem na zapanowanie nad bałaganem jest odpowiednie planowanie, dzięki któremu bez szwanku wyjdziesz nawet z najbardziej ekstremalnego remontu. Kilka przydatnych wskazówek znajdziesz w tekście!