Filtruj (31 products)

Cena

135,00 zł - 2 055,00 zł

Deante - Seria Cascada

(31 produktów)
i

Deante to firma z tradycjami, bowiem jej historia sięga aż 30 lat wstecz. Teraz marka ta stała się jedną z największych w dziedzinie wyposażenia łazienkowego i eksportuje swoje produkty do 50-ciu krajów na całym świecie. Pozwala to firmie Deante stale poprawiać swoje produkty i docierać do coraz większej rzeszy zadowolonych klientów. Seria Cascada obejmuje produkty i komponenty dodatkowe do deszczownic oraz pryszniców, które uzupełnią każdą kabinę prysznicową oraz wannę. Warto poznać tę serię - wystarczy sprawdzić przygotowaną przez nas ofertę.

Więcej informacji o Deante Cascada

Doskonałe dodatki do każdej łazienki

Seria Deante Cascada jest pełna istotnych dodatków, które służą zarówno do montażu nowego, jak i do uzupełnienia już istniejącego systemu dopływu wody. Wszelkie przyłącza kątowe ułatwią montaż nowego systemu natryskowego, a wylewki ścienne, bądź sufitowe będą doskonałym uzupełnieniem każdej łazienki. Wszystkie, wchodzące w skład serii Cascada elementy są chromowane, a ich wysoka trwałość zapewnia wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Mnogość konkretnych rodzajów przyłączy umożliwia dostosowanie łazienki do swoich prywatnych potrzeb. Głowice natryskowe zostały wyposażone w sporą ilość istotnych funkcji, takich jak regulacja strumienia wody. Większość modeli posiada bowiem wiele ustawień obrotowego pierścienia, które umożliwiają strumień deszczowy, hydromasaż, strumień miękki oraz dwa, mieszane strumienie.

Dostępne w serii Cascada dysze kwadratowe oraz okrągłe są udoskonalone przez innowacyjny system anti-calc, który uniemożliwia odkładanie się kamienia w poszczególnych podzespołach. Gwarantuje to zachowanie pełnionych funkcji przez bardzo długi czas. Specjalistyczne wylewki wannowe, ścienne oraz sufitowe, pozwolą na zamontowanie systemu dysz lub głowic w dowolnym miescu. Jednak niezależnie od konkretnego wyboru, wszystkie elementy są chromowane i starannie wykonane, co wyróżnia je na tle produktów innych firm. Sprawdź zatem koniecznie ofertę 123lazienka.pl, gdzie znajdziesz wiele produktów wchodzących w skład systemu Cascada.

Deante Cascada - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowe zaprojektowanie łazienki wcale nie musi być trudne. Nie wiesz, na jaki styl najlepiej się zdecydować? Możesz postawić na rozwiązania eko, retro, albo na nowoczesną aranżację, która na pewno zostanie doceniona przez Twoich gości. Metraż Twojej łazienki jest mały? Nie szkodzi. Na pewno dopasujesz takie meble, urządzenia i akcesoria, dzięki którym to wnętrze będzie prezentowało się wyjątkowo.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jeżeli lubisz się kąpać, to do swojej łazienki zdecyduj się na stylową i funkcjonalną wannę. Postaw na model, który nie tylko pomoże Ci się zrelaksować, ale i wpłynie pozytywnie na odbiór całej Twojej łazienki. Nie lubisz marnować czasu? W takim razie lepszym zakupem do Twojej łazienki będzie stylowa kabina prysznicowa. Możesz zdecydować się np. na model z brodzikiem.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W jaki sposób zaplanować remont, aby nie przyniósł on żadnych niespodziewanych kosztów, ani niespodzianek, z których nie będziemy zadowoleni? Co zrobić, aby szybko posprzątać, pozbyć się bałaganu i móc cieszyć się swoim nowym i pięknym pomieszczeniem? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.