Filtruj (16 products)

Cena

240,00 zł - 2 130,00 zł

Deante - Seria Cynia

(16 produktów)
i

Deante to nie tylko polski producent armatury łazienkowej, ale też solidny partner biznesowy, którego wyroby docenione zostały przez liczne nagrody i wyróżnienia. 30-letnie doświadczenie w branży oraz profesjonalny zespół projektantów, sprawia, że marka znana jest już w blisko 50 krajach na całym świecie. Kluczowymi wartościami dla firmy jest jakość, design i polskość, która widoczna jest wyrobach wchodzących w skład serii Deante Cynia, które zamówisz w sklepie 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Deante Cynia

Zaprojektuj łazienkę ze smakiem i stylem

Deante to marka tworząca swoje wyroby w oparciu o najnowsze trendy i różnorodność pozwalającą na dopasowanie stylistyki do unikalnych gustów klientów. W odpowiedzi na wysublimowane wymagania powstała kolekcja Deante Cynia, której stylistyka bazuje na chromowanych elementach i trwałym szkle hartowanym. Drzwi wnękowe przesuwne występują w 4 rozmiarach, pozwalających na swobodną aranżację i dostosowanie do każdego wnętrza. Powłoka active cover pomaga w utrzymaniu czystości, co z pewnością zostanie docenione przez ich użytkowników.

W ramach serii Deante Cynia dostępne są różnego rodzaju jednouchwytowe baterie zarówno w typie podtynkowym, ściennym, jak i stojącym. Ciekawą propozycją w ramach kolekcji jest ekspozytor metalowy na drzwi wnękowe, który przewidziany jest do prezentacji trzech drzwi wnękowych wraz z odpływem liniowym podłogowym. Polska marka zadbała także o wygląd ścianek prysznicowych, które wzbogacone zostały o maskowanie elementów montażowych pozytywnie wpływających na walory wizualne i estetyczne wyrobu. W standardzie ścianki mają możliwość regulacji, co gwarantuje szybkie dopasowanie ich do warunków wnętrzarskich. Skorzystaj z możliwości nowoczesnego i praktycznego wyposażenia łazienki, jakie daje Ci rodzimym design, dbałość o szczegóły, podążanie za najnowszą wiedzą i trendami oraz współpraca z utalentowanymi projektantami.

Deante Cynia - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jesteś posiadaczem małej łazienki i zastanawiasz się, co zrobić, aby zmieściły się w niej wszystkie potrzebne meble, urządzenia i akcesoria? Najważniejsze, o czym musisz pamiętać to to, że mała łazienka wymaga od nas przygotowania dobrego i przemyślanego planu. To właśnie on sprawi, że efekt aranżacyjny na pewno nas zadowoli.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Długie i gorące kąpiele w wannie... pozwalają nam się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu. Niemniej jednak to właśnie zakup kabiny prysznicowej sprawia, że możemy zaoszczędzić dużo miejsca, a przy tym mieć możliwość szybkiego odświeżenia się w ciągu dnia. Z naszego artykułu poznasz wady i zalety tych dwóch rozwiązań.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czy sprzątanie po remoncie musi być zawsze problematyczne? Ależ oczywiście, że nie. Jeżeli zakończyłeś swój remont, zabierz się do sprzątania — tutaj przyda się na pewno ciepła woda, do tego dobierz odpowiednie środki myjące. Na pewno przyda się również odkurzacz. Lektura naszego artykułu pozwoli Ci szybko uporać się z bałaganem po remoncie. Podstawa to dobry plan!