Filtruj (4 products)

Cena

210,00 zł - 450,00 zł

Deante - Seria Doppio

(4 produktów)
i

Polska marka Deante od prawie 30 lat produkuje wyposażenie łazienek i kuchni, które wielu domownikom znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Firma skupia swoje działania w głównej mierze na funkcjonalności, ale też na nowoczesnym wyglądzie bazującym na przystępnej cenie. Na wyrobach Deante Doppio na pierwszy rzut oka widoczne jest staranne wykonanie, dbałość o detal i niebanalność serii. Zdecydowanie wyroby tej firmy będą inwestycją na długie lata. Poznaj szczegóły kolekcji dostępnej na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Deante Doppio

Praktyczne i wysokiej jakości zlewozmywaki z ociekaczem

Na funkcjonalność kuchni w dużej mierze wpływa dobrze wybrany zlewozmywak. To on sprawia, że codzienne czynności są łatwe i przyjemne. Modele dostępne w ramach proponowanej serii zagościły już w wielu mieszkaniach, zyskując popularność i uznanie. Wykorzystanie trwałych i odpornych na uszkodzenia komponentów sprawia, że marka Deante plasuje się na podium firm cenionych nie tylko w Polsce, ale również w blisko 50 krajach na całym świecie. Materiały gwarantują łatwość w utrzymaniu czystości i swobodę w codziennym funkcjonowaniu. Postaw na ponadczasową estetykę i jakość, która obecna jest w każdym wyrobie polskiego producenta.

Seria Doppio to zlewozmywaki wpuszczane w szafkę, które nie przyjmują zapachów, są odporne na przebarwienia i na szok termiczny. Dzięki temu zostanie zachowana pełna funkcjonalność oraz bezpieczeństwo nawet przy wysokiej temperaturze oscylującej w granicach 250°C. Jednokomorowe zlewozmywaki od Deante to także swoboda użytkowania przejawiająca się w modelach, które można obrócić. Tym samym nawet podczas całkowitej zmiany aranżacji kuchni, zlewozmywak nadal pozostanie na jej wyposażeniu. Odporne na uderzenia wyroby można podłączyć do zmywarki oraz tradycyjnie, dzięki dołączeniu do kompletu syfonu. Szukając praktycznych i trwałych rozwiązań, warto zapoznać się z wszystkimi propozycjami wchodzącymi w skład serii Seria Doppio. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Deante Doppio - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Styl eko, a może styl retro? W swojej łazience chcesz postawić przede wszystkim na nowoczesność? Lektura naszego artykułu sprawi, że nawet aranżacja najmniejszej powierzchni nie będzie dla Ciebie problematyczna. Poznaj wskazówki, których zastosowanie wpłynie pozytywnie na odbiór tego wnętrza.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Twoja łazienka jest niewielkich rozmiarów? Jeżeli tak, to zdecyduj się na zakup kabiny prysznicowej. Postaw na model, który będzie nie tylko praktyczny, ale i estetyczny, dzięki czemu wpłynie pozytywnie na odbiór całego Twojego wnętrza. W końcu łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu, czy mieszkaniu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nasz artykuł udowadnia, że remont naprawdę może być przyjemny. Jedyne, o czym musisz pamiętać to przygotowanie odpowiedniego planu. Nie zaczynaj remontu z dnia na dzień — zastanów się nad wszystkimi ważnymi kwestiami i zaoszczędź środki finansowe. Niech nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane wydatki!