Filtruj (7 products)

Cena

675,00 zł - 690,00 zł

Deante - Seria Evora

(1 produkt)
i

Kuchenna przestrzeń powinna przede wszystkim być funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu, bezpieczna i nastawiona na innowacyjny design. W naszej ofercie znajdziesz elementy wyposażenia kuchni należące do niezwykłej kolekcji, jaką jest Deante Evora. Jej stylistyka, elegancja i niebanalny kształt zaprojektowany został przez mistrza czerpiącego swe inspiracje z futurystycznych form. Dopasuj kolor zlewozmywaka do dominującego we wnętrzu designu i wzbogać go o ponadczasową praktyczność granitu.

Więcej informacji o Deante Evora

Elegancki wygląd i odporność na zarysowania

Deante Evora to kolekcja zaprojektowana przez zdolnego absolwenta Wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Michała Łoja. Seria proponowana przez projektanta, swoim minimalizmem i klasą idealnie wpisuje się w stylistykę każdej kuchni. Zdecydowanie są to wyroby dla wymagających klientów mających jasno określone priorytety. Zlewy są dostępne zarówno w wykończeniu matowym, jak i metalicznym, a ich kolorystyka oscyluje wokół najpopularniejszych kolorów, czyli graficie, piaskowym oraz szarym. Modele bazujące na wydobywanym z naturalnego złoża granicie gwarantują łatwość w utrzymaniu czystości i ponadprzeciętną trwałość.

Kompozyty Deante Evora zachowane są w kwadratowej jednokomorowej formie z ociekaczem, która wzbogaci każdą przestrzeń. Precyzyjnie dobrany skład pozwolił na uzyskanie kruszywa odpychającego cząsteczki wody, odpornego na uderzenia, przebarwienia, jak również na działania czynników zewnętrznych. Na zlewozmywaki obowiązuje gwarancja nawet do 15 lat po zakupie, co jednoznacznie dowodzi o ich jakości i precyzji, z jaką zostały wykonane. Do ich produkcji użyto surowców, dzięki którym produkty są odporne na gwałtowne zmiany temperatury, nawet takie oscylujące w granicy 250°C. Seria posiada fabryczne otwory pod baterię, które pozwalają na szybki i bezproblemowy montaż armatury sanitarnej. Wydobądź ze swojej kuchni całe piękno i podkreśl ją zlewozmywakiem od 123lazienka.pl.

Deante Evora - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowe zaprojektowanie małej łazienki może być trudne, ale na pewno... nie jest niemożliwe. Do wyboru mamy wiele możliwości — możemy zdecydować się na styl retro, na styl eko, albo na nowoczesną aranżację. Co je wszystkie wyróżnia? Jakie są ich wady i zalety? Zachęcamy do lektury naszego artykułu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jeżeli cenisz sobie szybkość i wygodę — w Twojej łazience powinno znaleźć się miejsce dla funkcjonalnej i estetycznej kabiny prysznicowej. Jeżeli chcesz, możesz zdecydować się np. na wersję z wysokim brodzikiem, która jest dobrym rozwiązaniem w przypadku rodzin z dziećmi.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Planowanie remontu to czynność, za którą musimy się zabrać jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac. Tylko odpowiedni plan sprawi, że nie zaskoczą nas żadne nieprzewidziane sytuacje, ani wydatki, o których wcześniej nie mieliśmy żadnego pojęcia. Nie zapomnij również o zakupie produktów, które przydadzą Ci się podczas ogarniania całego bałaganu, który powstał w czasie remontu.