Filtruj (1 product)

Cena

930,00 zł - 945,00 zł

Deante - Seria Jaskier

(1 produkt)
i

Marka Deante od prawie 30 lat dba o funkcjonalne i piękne wyposażenie łazienek oraz kuchni w milionach domów na całym świecie. Produkty marki eksportowane są do blisko 50 krajów, co niezaprzeczalnie świadczy o dynamicznym rozwoju firmy i podążaniu jej za nowoczesnymi trendami. Seria Deante Jaskier to wysokiej klasy armatura sanitarna, która sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Poszczególne elementy kolekcji można kupić w specjalistycznym sklepie 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Deante Jaskier

Armatura łazienkowa zapewniająca komfort i wygodę codziennego korzystania

Deante to marka, która w swoich produktach stawia przede wszystkim na funkcjonalność i praktyczność. Kluczowe wartości firmy to jakość, design i polskość, które widoczne są w każdym elemencie, zarówno kolekcji Jaskier, jak i innych propozycji producenta. Dzięki współpracy z utalentowanymi projektantami na rynek polski i zagraniczny trafiają wysokogatunkowe wyroby armatury sanitarnej objęte wieloletnią gwarancją i wyposażone w liczne nowinki technologiczne.

Słuchawka Jaskier to propozycja perfekcyjnie łącząca w sobie funkcjonalność i estetykę. Przy pomocy przycisku umieszczonego w słuchawce istnieje możliwość zmiany funkcji ze strumienia deszczowego na kaskadowy i odwrotnie. Model posiada średnicę 117 milimetrów, co przekłada się na komfort codziennej pielęgnacji. Propozycją wartą uwagi jest również deszczownia z baterią wannową wyposażona w mechaniczny przełącznik natrysku. Produkt bazuje na takich materiałach jak stal, mosiądz i plastik, co w dużym stopniu przekłada się na długowieczność produktu. Oprócz ceramicznej głowicy zaletą produktów z pewnością jest regulowana wysokość pozwalająca na dostosowanie produktu do własnych upodobań, a także system anti-calc zapobiegający odkładaniu się osadu na słuchawce. Osoby, które dbają o środowisko i chcą zaoszczędzić w budżecie domowym, powinny wybrać wyroby z Aeratorem Deante, który znacznie zmniejsza ilość zużytej wody. Jego skuteczność sięga nawet 60%. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Deante Jaskier - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Domowa łazienka to pomieszczenie trudne do aranżacji, zwłaszcza kiedy jej metraż jest niewielki. Podpowiadamy, w jaki sposób urządzić wnętrze tak, aby było nie tylko funkcjonalne na co dzień, ale miało swój charakterystyczny i modny styl, zgodny z upodobaniami użytkowników.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Różnorodne modele kabin prysznicowych, kształty brodzików oraz nowoczesne deszczownice, hydromasaże i perlatory są obecnie dużą konkurencją dla tradycyjnej wanny. Wybierając odpowiednią dla siebie opcję, warto wziąć pod uwagę również ekonomiczne aspekty użytkowania, związane z oszczędzaniem wody. Sprawdź nasze propozycje.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czas remontu na pewno nie jest przyjemny i łatwy dla wszystkich domowników. Niestety w przypadku łazienki dodatkowym utrudnieniem jest brak możliwości użytkowania niezbędnej na co dzień toalety czy kabiny prysznicowej. Podpowiadamy, jak bezstresowo przeprowadzić prace remontowe tak, aby jak najszybciej cieszyć się nową, odmienioną łazienką.