Filtruj (15 products)

Cena

240,00 zł - 1 290,00 zł

Deante - Seria Jasmin

(15 produktów)
i

Jasmin to kolejna kolekcja polskiego producenta Deante, który swoje wyroby eksportuje do blisko 50 krajów na całym świecie. Swoją popularność zyskał, dzięki rzetelności, innowacyjności i praktycznemu podejściu do wyposażenia kuchni i łazienki. W ramach proponowanej serii dostępna jest wysokogatunkowa armatura sanitarna, której uniwersalna stylistyka idealnie współgra z nowoczesnym i klasycznym wystrojem łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi propozycjami na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Deante Jasmin

Minimalistyczny wygląd pasujący do każdego stylu wnętrzarskiego

Niewątpliwą zaletą chromowanych wyrobów armatury sanitarnej jest ich uniwersalność, dzięki której bez problemu można zastosować je w każdym wnętrzu. Nie ma również potrzeby ich wymiany w przypadku zmiany wyglądu łazienki z klasycznego na nowoczesny. W ramach serii Jasmin producent pozostawia do dyspozycji klientów wysokogatunkowe baterie bidetowe, wannowe, natryskowe oraz umywalkowe. Wszystkie produkty wykonane są z należytą starannością oraz w oparciu o najlepsze komponenty. Co więcej, część z nich wyposażona jest w Aerator Deante, który pozwala na obniżenie zużycia wody nawet o 60%! Jest to doskonała informacja dla osób chcących dbać o środowisko i zaoszczędzić w budżecie domowym.

Baterie dostępne w ramach kolekcji posiadają w głowicy element tłumiący, który określa siłę natężenia dźwięku pochodzącego z działającej baterii w granicy 20 - 30 dB. Ponadto, część z nich posiada także ruchomy aerator umożliwiający pokierowania strumieniem wody w określonym kierunku. Jest to funkcjonalność nadawana przez producenta jednouchwytowym modelom umywalkowym. W ramach serii dostępne są również półokrągłe kabiny prysznicowe wyposażone w bezpieczne szkło hartowane o grubości 5 milimetrów. Produkty bazują przede wszystkim na funkcjonalności i trwałości, dzięki zastosowaniu podwójnych górne rolek oraz dolnych umożliwiających wypięcie drzwi w celu ich wyczyszczenia. Dwudrzwiowa kabina to także ciche i dokładne zamknięcie, które możliwe jest dzięki magnetycznym uszczelkom.

Deante Jasmin - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Lubisz stonowane barwy ziemi, kontrast bieli i czerni, a może mocne czerwienie czy turkusy? Wybierz swoją ulubioną paletę kolorów i zaprojektuj stylowe wnętrze swojej łazienki. Podpowiadamy, w jaki sposób dopasować meble, sprzęty i dodatki tak, aby stworzyć modną, zachwycającą aranżację wnętrza.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kiedy wiele lat temu nie można było kupić w sklepach potrzebnych do łazienki mebli czy armatury, klienci wybierali to, co udało się zdobyć. Współczesny rynek oferuje nam niezliczone modele różnorodnych sprzętów i tym razem pojawia się dylemat, co lepsze, wygodniejsze i bardziej ekonomiczne - prysznic czy wanna?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeśli Twoja łazienka wymaga generalnego remontu albo chcesz w znaczący sposób odmienić jej wnętrze, dobrze zaplanuj całe przedsięwzięcie. Dobry fachowiec to z pewnością podstawa sukcesu, ale istotne jest również przewidywanie mogących pojawić się komplikacji, a także zapanowanie nad panującym podczas remontu bałaganem.