Filtruj (1 product)

Cena

675,00 zł - 690,00 zł

Deante - Seria Karbo

(1 produkt)
i

Deante to marka, która od 30 lat produkuje wyposażenie łazienkowe dla wymagających klientów zarówno z Polski, jak i prawie 50 krajów na całym świecie. Z funkcjonalności, unikalności i elegancji armatury sanitarnej każdego dnia korzystają miliony użytkowników, zarówno w przestrzeni prywatnej, publicznej, jak i komercyjnej. Marka jako pierwsza wprowadziła na polski rynek wyrób bazujący na karbonie, niegdyś wykorzystywanym tylko w ramach lotnictwa wojskowego i budowy statków kosmicznych. Sprawdź propozycje dostępne w sklepie 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Deante Karbo

Karbonowy zestaw natryskowy w stylu industrialnym

Deante Karbo to kolekcja przygotowana z myślą o bardzo wymagających klientach, którzy cenią sobie nieprzeciętne wzornictwo, minimalizm i ekskluzywność. Seria, podobnie jak sam styl industrialny, lubi prostotę, neutralne kolory, surowe wykończenie i eleganckie wzornictwo. Zestaw natryskowy występuje w postaci karbonowego drążka o długości 900 milimetrów o klasie przepływu A - 9-15 l/min. Idealnym odzwierciedleniem jakości wyrobu jest jego 5-letnia gwarancja oraz pochodzenie z polskiej produkcji. Produkt wykonany został z włókien węglowych, które wykorzystywane są w produkcji statków kosmicznych czy samolotów.

Dzięki użyciu karbonu wyrób jest ultranowoczesny, gładki, odporny na wilgoć, niezwykle lekki i pięciokrotnie razy bardziej wytrzymały od stali. Słuchawka posiada regulację wysokości i kąta nachylenia, dzięki czemu jej wysokość można dostosować do wzrostu jej użytkowników. Model emituje 1 orzeźwiający strumień deszczowy, w który zaangażowane są wszystkie otwory na słuchawce. W ramach zestawu producent dołączył także wąż plastyfikowany utrzymany w kolorystyce zgodnej z wyrobem o długości 1500 milimetrów. Produkt jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości oraz funkcjonalny. Końcówka anty-twist zapobiega skręcaniu się węża. Prezentowany zestaw natryskowy to pierwszy tego typu produkt dostępny na polskim rynku, który zdobył już ogromną ilość zwolenników.

Deante Karbo - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Mała łazienka to z pewnością niższe koszty jej wyposażenia, ale i trudności związane z ustawieniem wszystkich, potrzebnych sprzętów czy urządzeń. Podpowiadamy, w jaki sposób efektownie i stylowo zaaranżować małe wnętrze, aby zachwyciło i jednocześnie było funkcjonalne na co dzień.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy kabina prysznicowa, a może jedno i drugie? Warto poznać oczekiwania wszystkich domowników, zanim zapadnie ta istotna decyzja. Warto także zapoznać się z możliwościami nowoczesnych urządzeń w zakresie oszczędzania i ekonomicznego wykorzystywania wody, aby stworzyć łazienkę przyjazną środowisku.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dokładny, terminowy i uczciwy fachowiec, opanowany bałagan i właściwie przewidziany budżet na prace naprawcze i materiał, czyli remont idealny. Czy to możliwe? Jak najbardziej! Sprawdź, w jaki sposób dobrze przygotować się do przeprowadzenia prac remontowych w Twojej łazience i co zrobić, aby wszystko przebiegło sprawnie.