Filtruj (4 products)

Cena

225,00 zł - 285,00 zł

Deante - Seria Legato

(1 produkt)
i

Wygodny w użytkowaniu i wykonany z wysokiej jakości stali odpornej na wysokie temperatury, przebarwienia i zarysowania - to właśnie 1-komorowy zlewozmywak z ociekaczem Deante Legato. Przyciągający wzrok minimalistycznym wzornictwem zlew jest łatwy w utrzymaniu w czystości i doskonale pasuje do aranżacji każdej kuchni.

Więcej informacji o Deante Legato

Zlewozmywaki, to podstawowy element wyposażenia każdej kuchni, bez względu na jej wielkość, a także ilość domowników. Pozwalają one nie tylko na funkcjonalne korzystanie z tego pomieszczenia, ale także stanowią jego ozdobę i dopełnienie. Tak jak sypialnia nie obejdzie się bez łóżka, a salon bez wygodnej kanapy, tak kuchnia wymaga solidnego zlewozmywaka, którym może stać się jeden z oferowanych w tej kategorii klasycznych i ponadczasowych modeli z kolekcji Deante Legato .

Prezentowane zlewozmywak to modele jednokolorowe, które posiadają wbudowany ociekaczem, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku kuchni, gdzie naczynia są zmywane ręcznie. Doskonale sprawdzą się zarówno niewielkich, jak i dużych kuchniach, ze względu na dostępność różnorodnych wymiarów. Ich minimalistyczne wzornictwo, a także klasyczny prostokątny kształt oraz wpuszczana w szafki konstrukcja ułatwia ich montaż. Natomiast satynowe wykończenie, pozwala zachować w należytej czystości bez większego wysiłku.

Zalety montażu stalowego zlewozmywaka w kuchni

Stalowe zmywaki to wciąż jedne z najpopularniejszych modeli w polskich kuchniach. Nic w tym dziwnego, ponieważ posiadają one szereg zalet. Modele z kolekcji Deante Legato charakteryzują się na przykład doskonałymi właściwościami antyseptycznymi, które pozwalają na utrzymanie ich w należytej czystości, a także odpornością na wysokie temperatury, a także szok termiczny. Dodatkowo są odporne na powstawanie uporczywych plam i przebarwień, dzięki czemu prezentują się nieskazitelnie przez długi czas. Stalowe powierzchnie nie przyjmują także zapachów obrabianych w nich produktów, przez co kuchnia zawsze zachwyca świeżym czystym zapachem.

Oprócz tych zalet zlewozmywaki Deante Legato p osiadają wygodny przelew wewnątrz komory, zapobiegający zalaniu kuchni, po pozostawieniu odkręconego kranu, ja także umożliwiają podłączenie ich do zmywarki. Dużym plusem jest także możliwość zamontowania zlewozmywaka razem z ociekaczem zarówno po lewej, jak i prawej stronie, co sprawia, że modele te są niezwykle uniwersalne i sprawdzą się w każdej kuchni.

Deante Legato - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Współczesne łazienki są urządzane w różnorodnym stylu. Dzięki odpowiednio dobranym meblom, akcesoriom i armaturze można stworzyć przestrzeń w wersji retro, eko, glamour czy high-tech. Często wystarczy niewielka zmiana, aby całkowicie odmienić pomieszczenie łazienkowe. Poznaj kilka zasad, dzięki którym Twoja łazienka zyska nowe oblicze.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną nie jest już konieczny, projektanci armatury łazienkowej proponują bowiem doskonałe rozwiązania, które są kompromisem łączącym oba te elementy. Poznaj możliwości nowoczesnego wyposażenia kabin prysznicowych i sprawdź, czy będą odpowiednie do Twojej łazienki.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Obawy związane z remontem związane są przede wszystkim z wyborem właściwej ekipy, dobrze zaplanowanym budżetem i możliwościami finansowymi, a także końcowym, mało przyjemnym etapem gruntownego sprzątania mieszkania. Radzimy, w jaki sposób ułatwić sobie cały ten proces tak, aby remont przebiegał szybko, sprawnie i bezstresowo.